18 Październik 2019      Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Reklama

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

KURSY SZKOLENIA UPRAWNIENIE ITP...

Chcesz odmienić swoją sytuację materialną i zaczac zarabiac od £16/h do £28/h?

 

Podnieść stopę życiową, a może potrzebujesz rozwoju i nowych perspektyw zawodowych? Zapraszamy do nas! Oferujemy rozmaite kursy na koparki

 

CPCS , CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1-2-3, SSSTS- SMSTS .

 

kursy na wózki widłowe, a może zainteresuje cię szkolenie podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker?

 

Kim jesteśmy?

Już od wielu lat prowadzimy szkolenia na maszyny budowlane koparki i wózki widłowe oraz na I na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker . Sukcesywnie włączamy do naszej oferty także szereg innych kursów i szkoleń.

 

Nasza propozycja skierowana jest do osób ambitnych, chcących zmienić swoją ścieżkę zawodową, nabyć dodatkowe uprawnienia cpcs albo szukać pracy w lepszym, bardziej perspektywicznym zawodzie.

 

Kursy, jakie organizujemy?

 

CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1-2-3, SSSTS- SMSTS...

 

Wszystkie wozki widlowe- counterbalance , reach truck, bendi, llop i wiecej.

 

Wszystkie maszyny budowlane- koparki, wywrotki, ladowarki, walce, wozki teleskopowe i wiecej.

 

CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1-2-3, SSSTS- SMSTS.

 

------Sprawdź nas na http://empiretrainingservices.co.uk --------

 

Kto będzie cię szkolił?

 

Kurs na wózki widłowe i szkolenia na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker, a także szkolenia na maszyny budowlane cpcs, jak np. kurs na koparki czy kurs na wywrotki lub ladowrke prowadzą wyspecjalizowani instruktorzy, posiadający niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia cpcs.

 

Gwarantujemy łatwy i przystępny tryb szkolenia. Kurs na wózki widłowe, a także szkolenia na platformy nożycowe ipaf oraz kursy na inne maszyny budowlane cpcs odbywają się w formie teoretycznej oraz praktycznej. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do szkolenia, wysokiej klasy, nowoczesnym i w pełni ubezpieczonym.

 

Co da ci kurs na operatora wózków widłowych?

 

Szkolenie na operatora wózków widłowych ja i kurs na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker gwarantuje ci dobrze płatną pracę w magazynach, fabrykach czy nawet w sklepach. To wciąż bardzo pożądana umiejętność w Wielkiej Brytanii. Jeśli zatem chcesz zmienić swoją pozycję zawodową oferujemy ci kurs na wózki widłowe i szkolenie na I na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker. Cena to nasz atut, ponieważ jest niska i atrakcyjna dla każdego, kto naprawdę chce zmienić coś w swojej karierze.

 

Inne oferowane przez nas kursy

 

Najpopularniejsze są kursy na podnosniki nozycowe ipaf pasma na wózki widłowe . UK to jednak kraj wielkich możliwość, a dodatkowe uprawnienia i certyfikaty na maszyny budowlane cpcs mogą tylko pomóc. Wciąż rozwijamy naszą firmę, dlatego oferujemy także kurs na koparko-ładowarkę cpcs. Proponujemy też szkolenie na wywrotce czy szkolenie na operatora żurawia. To nie wszystko, ponieważ dla chętnych i odważnych osób, ludzi, którzy nie boją się wyzwań mamy także kursy na specjalistyczne maszyny budowlane cpcs, jak np. szkolenie na wywrotki przednie i tylne. Dużym zainteresowaniem cieszy się też szkolenie na platformy nożycowe ipaf. Gwarantujemy, że w Wielkiej Brytanii operatorzy poszczególnych maszyn budowlanych cpcs na pewno nie będą narzekać na brak pracy i niskie zarobki.

 

Kursy i certyfikaty cpcs ipaf

 

Nasze kursy pozwalają uzyskać szereg certyfikatów cpcs , które są honorowane na terenie Wielkiej Brytanii, a nawet w niektórych krajach europejskich. Posiadamy akredytację, aby organizować kursy na wózki widłowe czy szkolenia na maszyny budowlane. Pozytywne ukończenie kursu zawsze wiąże się z uzyskaniem certyfikatu oraz licencji, takiej jak: karta CSCS lub CPCS, w UK nazywana CSCS card. To już wystarczy, aby ubiegać się o pracę w branży budowlanej, ale także w różnych innych gałęziach przemysłu.

 

Prowadzimy także Szkolenia CPC 35 godzin UK .Kursy CPC w UK

 

Świadectwo kwalifikacji zawodowych, Driver CPC - Polska Szkoła Nauki

 

CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1-2-3, SSSTS- SMSTS

 

Nie zwlekaj! Kursy na wózki widłowe oraz wszelkie inne szkolenia z zakresu obsługi maszyn budowlanych czekają na ciebie!

 

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat wszelkich organizowanych przez nas kursów, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://empiretrainingservices.co.uk

 

 

--UWAGA:

 

Jesli nie posiadasz wlasnego transportu, nie ma problemu ! Mozemy cie odebrac ze stacje kolejowej, a po ukonczeniu kursu odwieziemy cie z powrotem na pociag lub autobus.

 

--- Kontakt: 02036 333 949 LUB 07914 342 269

 

--- Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

--- Adres: unit 1-2 wellingborough road , wellingborough ,

northamptonshire, NN84BW

 

- http://empiretrainingservices.co.uk

- http://www.cpc-kursy-szkolenia.co.uk/

- http://www.ukcompensations.co.uk/

Telefon: 07914 342 269
Zdjęcie 3:
Located in: Usługi