18 Czerwiec 2021      Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Reklama

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
Kursy na Wozki Widlowe UK
Kursy prawa jazdy na kat.B
Firma Msigma Ltd przeprowadza profesjonalne szkolenia z obsługi i programowania maszyn sterowanych numerycznie CNC na terenie Wielkiej Brytanii.
Firma Msigma przeprowadza profesjonalne szkolenia z obsługi i programowania maszyn sterowanych numerycznie CNC na terenie Wielkiej Brytanii.
Szkolenie prowadzi wykwalifikowany polski instruktor. Akredytacja ITSSAR!Wydajemy uprawnienia na poniższe maszyny: * Counterbalance, (wózki widłowe) * Reach trucks, (wózki wysokiego składu) * Bendi, (wózki wysokiego składu,przegubowe) * PPT 07889533711 Marta
Problem z komputerem ? Pomożemy
Internetowe kursy językowe: angielski online, włoski online, hiszpański online. Doradztwo jezykowe przez Internet na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka języków i konwersacje przez skype na żywo z lektorem.
Szkolenia Gas Safe w jezyku polskim - Oferujemy Panstwu intensywny kurs weekendowy (5 weekendów), po którym nastepuje egzamin (Gas Safe). Calosc kursu wraz z egzaminem odbywa sie u nas w osrodku.
Tik Tak Childcare Ltd pierwsze polskie przedszkole w MK zaprasza dzieci w wieku 2 do 5 lat do wspólnej zabawy Oferujemy: - profesjonalną opiekę dla dzieci - naukę języka polskiego i angielskiego w zabawie - wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną - zapewniamy 4 domowe posiłki dziennie
The Milton Keynes Academy
« Początek Poprzednia 1 2 Następna Koniec »