28 Styczeń 2020      Imieniny obchodzą: Walery, Radomir, Karol

Copyright

© Copyright 2012 - 2020 HARNAS Studio

Wydawcą Portalu www.MiltonKeynes.com.pl jest HARNAS Studio z siedzibą w Milton Keynes (Wielka Brytania).

Wszelkie prawa do Portalu www.MiltonKeynes.com.pl są zastrzeżone na rzecz HARNAS Studio.

Wszystkie materiały tekstowe, graficzne, zdjęcia, logo portalu, banery reklamowe oraz inne elementy zawarte na łamach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl są własnością Harnas Studio. Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie oraz rozpowszechnianie treści i materiałów publikowanych na łamach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl bez zgody Harnas Studio.

Dane i informacje udostępniane na stronach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i zostały oparte na źródłach, które uznajemy za rzetelne i sprawdzone. Harnas Studio nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, dokładność, kompletność udostępnianych na łamach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl informacji.

Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji udostępnianych na łamach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl ponosi użytkownik.

Harnas Studio nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec użytkowników portalu lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich, związanych z wykorzystaniem informacji udostępnianych w Portalu www.MiltonKeynes.com.pl.

Harnas Studio zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu w każdym czasie.

Harnas Studio Team

lolo-biaetlo copy

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
5,1180
5,0166
EUR
4,3175
4,2321
CHF
4,0409
3,9609
USD
3,9190
3,8414
Zaktualizowano 2020-01-28

Fotogaleria