3 Lipiec 2022      Imieniny obchodzą: Anatol, Jacek, Tomasz

Regulamin - Ogłoszenia

Regulamin dodawania ogłoszeń:

1. Portal www.MiltonKeynes.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść dodawanych ogłoszeń.

2. Portal www.MiltonKeynes.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie osób zamieszczających ogłoszenia oraz za transakcje dotyczące przedmiotów ogłoszeń.

3. We wszystkich działach publikacja zamieszczonego ogłoszenia wymaga uprzedniej rejestracji użytkownika.

4. Ogłoszenia zamieszczone na Portalu www.MiltonKeynes.com.pl będą publikowane przez 30 dni

5. Ogłoszenie może zostać dodane tylko do jednej kategorii. Oferty dodane do kategorii innej, niż wynika to z jej treści lub umieszczane wielokrotnie będą usuwane.

6. Zabrania się umieszczania ogłoszeń sprzedaży przedmiotów lub usług niezgodnych z prawem lub normami obyczajowymi, w szczególności: papierosów i tytoniu, alkoholu, leków, nielegalnego oprogramowania, map gps itp.

7. Zabrania się zamieszczania plików graficznych, nie obrazujących treści ogłoszenia np.: zdjęć innych pojazdów lub nieruchomości niż w ogłoszeniu.

8. Zabrania się umieszczania adresów internetowych w tytule oferty. Portal www.MiltonKeynes.com.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń odsyłających do konkurencyjnych serwisów internetowych.

9. Portal www.MiltonKeynes.com.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia bez konieczności informowania o tym ogłoszeniodawcy.

10. Każde zamieszczenie ogłoszenia oznacza akceptację warunków przyjmowania ogłoszeń.

Baner MK - niebieski - 330

Fotogaleria