27 Listopad 2020      Imieniny obchodzą: Ksenia, Walerian, Franciszek

Back to school- kampania

back do school - kampania - 330

Uczniowie powitani z powrotem w szkołach- wnioski po miesiącu

Pierwszego czerwca przedszkoli szkoły podstawowe w Anglii otworzyły swoje podwoje dla wychowanków i uczniów klas: Reception (zerowych), 1 i 6. W celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa zastosowano specjalne środki ostrożności, jednocześnie przywracając możliwość nauczania, które jest kluczowe dla rozwoju dzieci.


Czytaj więcej...

System NHS Test & Trace

TandT REACHSkin top copy

Koronawirus: jak działa system Test &Trace?

System NHS Test & Trace działa już w całej Wielkiej Brytanii. Ktokolwiek, kto ma objawy zakażenia koronawirusem może za darmo zrobić test i sprawdzić, czy jest zakażony.


Czytaj więcej...

Kampania przeciwko przemocy - „Nie jesteście sami”

Domestic abuse campaign lock up copy - 330

„Nie jesteście sami"- rząd przypomina, że jest dostępna pomoc dla ofiar przemocy domowej w kampanii #YouAreNotAlone

Rząd przypomina ofiarom przemocy domowej, że pomimo pandemii Covid -19, wciąż dostępne jestwsparcie, czy to w postaci interwencji policyjnej, czy też pomocy instytucji zajmujących się tym na co dzień. #YouAreNotAlone to inicjatywa rządowa, której celem jest informowanie właśnie o dostępności tej pomocy.


Czytaj więcej...

NOWE SPOJRZENIE NA PODRÓŻE: DFDS ODSŁANIA PLANY POMOCY WCZASOWICZOM W PONOWNYM ODKRYCIU WOLNOŚCI PODRÓŻOWANIA PROMEM

dfds-330

Operator promowy, firma DFDS, zaproponowała, abyśmy rzucili okiem na to jak przygotowała swoje promy przed zaproszeniem wczasowiczów do podróży na upragnione wyjazdy w tym roku.

Jako że zasady zamknięcia w całej Europie zaczynają być luzowane, gwałtowny wzrost liczby wyszukiwań pomysłów i miejsc podróży wskazuje na chęć konsumentów znalezienia nowego sposobu na wakacje. Podczas gdy wakacje prawdopodobnie będą wyglądać zupełnie inaczej dla nas wszystkich z nas, firma DFDS zapewnia podróżujących, że dostosowała się do nowego, zachowującego dystans międzyludzki, środowiska podróży.


Czytaj więcej...

Polacy zachęcani do zadbania o swoje zdrowie psychiczne

stop-suicide-330

Organizacja charytatywna CPSL Mind zachęca Polaków z okolic Peterborough i Cambridgeshire do zadbania o swoje zdrowie psychiczne poprzez utrzymywanie kontaktu z innymi ludźmi oraz, w razie potrzeby, z pomocą specjalnych bezpłatnych infolinii. Celem kampaniiNow We're Talking i STOPSuicide rozpoczętych właśnie wśród lokalnej polskiej społecznościjest poprawa zdrowia psychicznego i w rezultacie zmniejszenie liczby samobójstw.


Czytaj więcej...

Pomoc w czasie pandemii koronawirusa- Every Mind Matters

EMM - 330

Covid-19: Rusza kampania dotycząca zdrowia psychicznego.

• Dane pokazują, że w tej chwili 4 na 5 dorosłych odczuwa niepokój dotyczący wpływu, jaki ma koronawirus na ich życie
• Strona EveryMindMatters przygotowana przez Public Health England zawiera wskazówki ekspertów, w jaki sposób dbać o swoje zdrowie psychiczne, wspierać rodzinę i najbliższych w tym trudnym czasie.


Czytaj więcej...

Sprawdź zanim zapłacisz karę!- nowa kampania NHS

sprawdz zanim zaplacisz kare - nhs - 330

„Check before you tick" - sprawdź on-line zanim uznasz, że przysługuje Ci bezpłatne leczenie dentystyczne


Czytaj więcej...

PHE uruchamia kampanie dotyczącą zdrowia psychicznego dzieci

BH Every Mind Matters for yellow Black rgb - 330

Podczas pandemii większość rodzin doświadczyła zmian w swoim codziennym życiu. W związku z tym, że dzieci i młodzież wrócili do szkoły lub na studia, Public Health England uruchomiło platformę dotyczącą zdrowia psychicznego, która zawiera wskazówki i porady zatwierdzone przez NHS. Mają one pomóc dzieciom i młodzieży w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego oraz zapewnić rodzicom i opiekunom wiedzę, która może pomóc ich dzieciom.


Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Baner MK - niebieski - 330

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
5,0646
4,9644
EUR
4,5210
4,4314
CHF
4,1824
4,0996
USD
3,7988
3,7236
Zaktualizowano 2020-11-27

Fotogaleria