24 Lipiec 2019      Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga

DFDS ORAZ ORCA PRZEDŁUŻAJĄ WSPÓŁPRACĘ NA TRZYNASTY ROK

W dniu dzisiejszym, firma DFDS, wiodący przewoźnik promowy w Europie, oraz organizacja charytatywna ORCA, przedłużyły współpracę na trzynasty rok z rzędu.

dfs-150


Czytaj więcej...

Wielki Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Polskiej

konkurs ortograficzny - 330

 Polska ortografia nie należy do najłatwiejszych, użycie odpowiednich liter w poszczególnych wyrazach to dla wielu z nas poważny kłopot. Wydaje się jednak, że dla uczestników Wielkiego Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego organizowanego przez Akademię Młodego Polaka w Milton Keynes, który odbędzie się 28 kwietnia 2019 roku, zawiłości rodzimej ortografii stanowią raczej ciekawe wyzwanie aniżeli poważny problem. 


Czytaj więcej...

„Całe szczęście” w kinach w UK od 5 kwietnia

cs PLAKAT UK - 330

„Całe szczęście” to pełna uroku i pozytywnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach.


Czytaj więcej...

Polskie pączki królowały w Londynie

DFDS tlusty czwartek - 330

DFDS rozdało 5000 pączków na „Tłusty Czwartek" w Londynie!
W czwartek, 28 lutego, zdobywca wielu prestiżowych nagród w świecie operatorów promowych, firma DFDS rozdała 5000 pączków na stacji metra Hammersmith Broadways, aby uczcić polskie święto „Tłusty Czwartek". Każdy mógł załapać się na darmowego pączka, bowiem akcja trwała aż 8 godzin i wzbudziła spore zainteresowanie wśród udających się na zakupy. Każdy z nich mógł rozkoszować się pysznym polskim pączkiem.


Czytaj więcej...

Stand-up Show 2019

A3standupshow - 330

Uwaga fani Stand-Upu! Już w marcu będziecie mogli zobaczyć nieziemski występ jednych z najlepszych w kraju komików.


Czytaj więcej...

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w kinach od 15 marca

km3-UKMNIEJSZY - 330

W „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" główna bohaterka Kasia (Graży na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia nym zalotnikiem Staszkiem Kola są. Do Polski wraca niespodzie wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło poty. Chłopak ma pomysł na nie codzienny biznes...


Czytaj więcej...

"Kobiety Mafii 2" - w kinach w UK i IE od 28 lutego

kobiety mafii 2 - 330

Ogłaszamy wielki powrót królowych mafii! Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku: „KOBIETY MAFII 2" Patryka Vegi.


Czytaj więcej...

„Planeta Singli 3” w kinach UK od 14 lutego

planeta singli 3 - 330

„Planeta Singli 3" w kinach UK od 14 lutego, reżyserem filmu jest SAM AKINA i MICHAŁ CHACIŃSKI. 
Każdy ma problemy z rodziną. Tomek (Maciej Stuhr) i Ania (Agnieszka Więdłocha) wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów.


Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Portale partnerskie

bedford160-81jpg

luton160-81

Fotogaleria