27 Kwiecień 2018      Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

Farmaceuci mogą pomóc w rozwiązaniu mniej poważnych problemów zdrowotnych

Rodzice namawiani do konsultacji problemów medycznych z farmaceutami

Stay Well Pharmacy - 330
Miliony rodziców mogłoby zaoszczędzić nieco czasu, korzystając z wygodnej opcji w przypadku mniej poważnej choroby, jeśli zamiast do lekarza pierwszego kontaktu udaliby się do lokalnego farmaceuty.


Czytaj więcej...

Linia 111 NHS-u zwiększa zakres porad medycznych dla mieszkańców West Midlands

NHS11 Logo copy - 330

Szacuje się, że prawie trzy czwarte miliona (731 525) osób z regionu West Midlands co roku udaje się na pogotowie, podczas gdy mogłoby im pomóc skorzystanie z numeru 111.


Czytaj więcej...

9 sposobów, aby Twoja reklama na Facebooku odniosła sukces

Joanna Ceplin - 330

Masz wrażenie, że wszyscy reklamują swoje usługi na Facebooku? Zastanawiasz się ile kosztuje taka reklama i czy się opłaca? Prawda jest taka, że aby stworzyć skuteczną reklamę, musisz przede wszystkim mieć cierpliwość i poświęcić trochę czasu. Natomiast gdy to zrobisz, efekty mogą być większe, niż się spodziewałeś.


Czytaj więcej...

Rok 2018 rokiem powrotów z emigracji?

Powroty 2 - 330

W ubiegłym roku media donosiły o początku masowych powrotów Polaków z Wielkiej Brytanii, największego skupiska naszych rodaków pracujących za granicami. Czy rok 2018 będzie rokiem ich wielkich powrotów?

Zaczęło się od informacji o dramatycznym spadku liczby pielęgniarek z Europy Wschodniej, w tym w dużej mierze z Polski, ubiegających się o pracę na Wyspach.


Czytaj więcej...

Ile kosztują Święta?

christmas-money-330Co roku, gdy tylko w supermarketach znicze ustąpią miejsca bombkom, pudełkom z fantazyjnymi kokardami i innym Bożonarodzeniowym akcentom, uwagę mediów przyciągają informacje o świątecznych wydatkach konsumentów. Ekonomiści szukają w nich informacji o poziomie optymizmu konsumentów, handlowcy wskazówek, które pomogą im lepiej oszacować wielkość niezbędnych zamówień, a zwykli czytelnicy – punktu odniesienia dla własnych wydatków czy po prostu zaspokojenia ciekawości.


Czytaj więcej...

Przemoc domowa to nie tylko… …to również słowa.

Zdjecie 1-330

„Jesteś taka głupia. Jak ja mogę cię kochać?" „Jeśli mnie zostawisz, zabiorę ci dziecko!" „Bóg ci tego nie wybaczy..." Brzmi znajomo? Jeśli podobne słowa ciągle padają z ust twojego partnera, to prawdopodobnie jesteś ofiarą przemocy domowej – przekonują organizatorki kampanii „Przemoc to nie tylko" zrzeszone w ramach Polish Women Support Network.


Czytaj więcej...

Przemoc to nie tylko... a sprawa morderstwa Polki w Halifax

Angela Voulgari SACRO-300Do 10 grudnia na Wyspach Brytyjskich trwa kampania „Przemoc to nie tylko". Przedstawicielki Polish Women Support Network były obecne na oficjalnym otwarciu 16-dniowej Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć w szkockim sądzie okręgowym – Edinburgh Sheriff Court 25 listopada. Wczoraj akcja ruszyła w Aberdeen, a w inauguracji wzięła udział Adrianna Sosnowska z polskiej grupy wsparcia Kołowrotek.


Czytaj więcej...

Gra Fair Play procentuje nie tylko w sporcie

Piotr Żyła kampania FairPlay-330Branża finansowa mało komu kojarzy się z etyką. To, co najpierw przychodzi nam na myśl to nastawienie na zysk, a co za tym idzie, mnóstwo kosztów, prowizje i dodatkowe opłaty, dzięki którym banki budują swoje imperia.


Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
4,8897
4,7929
EUR
4,2738
4,1892
CHF
3,5657
3,4951
USD
3,5066
3,4372
Zaktualizowano 2018-04-26

Fotogaleria