15 Listopad 2018      Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

Hurricane - Bitwa o Anglię

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników dobrego KINA. Już 2 września o godzinie18:00 w kinie Odeon w Milton Keynes obejrzymy jeden z dwóch filmów o Dywizjonie 303, które w tym roku wchodzą na ekrany kin. Przed seansem czeka nas projekcja wywiadu z reżyserem tej brytyjsko-polskiej produkcji, zdobywcą nagród Emmy i BAFTA; Davidem Blairem.

bitwa o anglie  303


Czytaj więcej...

Ustawa o odpowiedzialności cywilnej i stopa dyskontu za odszkodowanie z tytułu uszczerbku na zdrowiu

odszkodowanie z tytulu smierci - 330

 

Ustawą O Odpowiedzialności Cywilnej rząd zamierza wprowadzić nowe przepisy prawne w celu zajęcia się wzrostem popularności tzw. „kultury kompensacyjnej" w stylu amerykańskim, która według rządu pojawiła się w ostatnich latach. Jak podaje w Internecie Stowarzyszenie Ubezpieczycieli Brytyjskich, zmiany te są niezbędne, o czym świadczą następujące statystyki: od 2005 roku liczba wypadków drogowych spadła o prawie 30%, ale liczba roszczeń z tytułu urazów komunikacyjnych wzrosła o 40%.


Czytaj więcej...

Maria Sadowska i Liliana Urbańska na V Jubileuszowym Kongresie Polek w Londynie

7.04 2018 FINALNY PLAKAT Kongres Polek - 330

Piosenkarka, scenarzystka i reżyserka Maria Sadowska oraz jej mama Liliana Urbańska będą gośćmi V Kongresu Polek w Londynie. Obie panie wezmą udział w panelach dyskusyjnych oraz w części galowej.


Czytaj więcej...

Polski żużel na żywo w brytyjskiej telewizji

gmk-czestochowa - 330

Dwa brytyjskie kanały telewizyjne; Premier Sports i FreeSports poinformowały, że będą transmitować polski żużel na żywo w tym sezonie!


Czytaj więcej...

Farmaceuci mogą pomóc w rozwiązaniu mniej poważnych problemów zdrowotnych

Rodzice namawiani do konsultacji problemów medycznych z farmaceutami

Stay Well Pharmacy - 330
Miliony rodziców mogłoby zaoszczędzić nieco czasu, korzystając z wygodnej opcji w przypadku mniej poważnej choroby, jeśli zamiast do lekarza pierwszego kontaktu udaliby się do lokalnego farmaceuty.


Czytaj więcej...

Linia 111 NHS-u zwiększa zakres porad medycznych dla mieszkańców West Midlands

NHS11 Logo copy - 330

Szacuje się, że prawie trzy czwarte miliona (731 525) osób z regionu West Midlands co roku udaje się na pogotowie, podczas gdy mogłoby im pomóc skorzystanie z numeru 111.


Czytaj więcej...

9 sposobów, aby Twoja reklama na Facebooku odniosła sukces

Joanna Ceplin - 330

Masz wrażenie, że wszyscy reklamują swoje usługi na Facebooku? Zastanawiasz się ile kosztuje taka reklama i czy się opłaca? Prawda jest taka, że aby stworzyć skuteczną reklamę, musisz przede wszystkim mieć cierpliwość i poświęcić trochę czasu. Natomiast gdy to zrobisz, efekty mogą być większe, niż się spodziewałeś.


Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
4,9695
4,8711
EUR
4,3344
4,2486
CHF
3,7980
3,7228
USD
3,8245
3,7487
Zaktualizowano 2018-11-15

Fotogaleria