21 Maj 2022      Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

DFDS obniża ceny na rejsy promami

DFDS Photo - 330

Możesz oszczędzić aż do 15% na rejsach między UK a Francją

Od dzisiaj, wielokrotnie nagradzany operator promowy DFDS, ogłasza późno wiosenną obniżkę cenową, dzięki której możesz zaoszczędzić aż do 15% na rejsach promami.


Oferta ta obowiązuje na trasach między Dover a Dunkierką lub Calais. Aby z niej skorzystać, należy dokonać rezerwacji do 20 czerwca na rejs w jedną bądź w dwie strony. 15% zniżki sprawia, że ceny zaczynają się od £38,50 / € 46,00.

Mimo tego, że ten rejs nie należy do najdłuższych, na pokładzie promu na pewno znajdziesz coś ciekawego. Gama rozrywek jest szeroka, od restauracji do placu zabaw dla dzieci. Nuda nie pojawi się nawet na moment.

DFDS oferuje do 54 przepraw dziennie, świetnie wyposażone promy, a ograniczenia bagażowe nie istnieją.

Aby dokonać rezerwacji wejdź na www.dfds.pl/15 

DFDS Photo - 440
DFDS to największa zintegrowana firma żeglugowo-logistyczna w Europie Północnej z siatką około 30 tras i 50 statków towarowych oraz pasażerskich. DFDS może poszczycić się oferowaniem światowej klasy urządzeń i usług oraz największym wyborem tras promowych do Europy Północnej.
W Wielkiej Brytanii firma obsługuje przewozy pasażerskie na trasach z Dover do Calais, z Dover do Dunkierki, z Newcastle do Amsterdamu oraz z Newhaven do Dieppe. DFDS został nazwany „Wiodącym Europejskim Operatorem Promów" przez 8 lat z rzędu (2011-2018), a także „Wiodącym Operatorem Promów na Świecie" (2012-2018).
DFDS obsługuje obecnie do 54 rejsów dziennie pomiędzy Dover i Francją na trasach Dover-Dunkierka oraz Dover-Calais. DFDS oferuje również dwa rejsy dziennie pomiędzy Newcastle i Amsterdamem.
Ponadto, sieć DFDS obejmuje usługi pasażersko-towarowe między Newhaven i Dieppe, gdzie cztery rejsy dziennie obsługiwane są przez Transmanche Ferries.
Promy obsługujące trasę Dover – Calais, Côte Des Dunes, Côte Des Flandres oraz Calais Seaways pływają pod banderą Francji.Promy obsługujące trasę z Dover do Dunkierki, Dover Seaways, Delft Seaways oraz Dunkerque Seaways pływają pod banderą Wielkiej Brytanii
Aby uzyskać więcej informacji o DFDS lub sprawdzić najnowszy rozkład rejsów, taryfy i oferty na wszystkich trasach z Wielkiej Brytanii wejdź na www.dfds.pl/promy

Źródło: www.2sisterspr.com 

Fotogaleria