21 Maj 2022      Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Reklama

Współpraca

Zostań Redaktorem Portalu www.MiltonKeynes.com.pl


Portal internetowy miasta Milton Keynes zaprasza wszystkich chętnych - pasjonatów, studentów, absolwentów, dziennikarzy, fotografików, a także specjalistów w rozmaitych dziedzinach do współpracy!

Jeśli chcesz:

- zdobyć doświadczenie w lokalnych mediach,

- stworzyć portfolio,

- być rozpoznawalnym w okolicy jako specjalista w swojej dziedzinie,

- masz ciekawe, świeże pomysły,

- szukasz sposobu na spędzenie wolnego czasu i chcesz dołączyć do naszej redakcji na zasadach non profit

TA PROPOZYCJA JEST DLA CIEBIE !!!

Napisz kilka słów o Sobie i o tym jakie tematy Cię interesują.

Wyślij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem WSPÓŁPRACA.


Czekamy na Ciebie !!!

Redakcja Portalu


Regulamin Forum

logo small

Regulamin forum portalu www.MiltonKeynes.com.pl

 

 

Portal www.MiltonKeynes.com.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z Forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli.

Forum to miejsce dyskusji, dlatego aby panowała tu dobra atmosfera, należy przestrzegać następującego regulaminu:

 

1. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy portalu www.MitonKeynes.com.pl nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.

 

2. Harnas Studio nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników firmom, czy osobom prywatnym. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych.

 

3. Administratorem danych osobowych jest Harnas Studio z siedzibą w Milton Keynes (Wielka Brytania). Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie przez każdego Użytkownika, w celu uczestnictwa w Forum internetowym Portalu www.MiltonKeynes.com.pl. Każdemu Użytkownikowi Forum internetowego, który poda swoje dane osobowe, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

 

4. Wszystkie dane są szyfrowane w bazie danych i dostępne tylko dla administratorów Portalu www.MiltonKeynes.com.pl. Zastrzegamy sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych nam informacji o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na naszym Forum.

 

5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum portalu www.MiltonKeynes.com.pl postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.

 

6. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum portalu www.MiltonKeynes.com.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.

 

7. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.

 

8. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku.

 

9. Na Forum jest bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów.

 

10. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności, jednak nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

 

11. Forum nie jest miejscem reklamującym inne serwisy. Posty zawierające linki do jakichkolwiek stron w innych Portalach

będą usuwane bez powiadomienia Użytkownika, który je zamieścił. Jeśli uważasz, że dana informacja jest naprawdę godna uwagi i warta polecenia należy zgłosić to do Działu Obsługi Klienta na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

12. Wszelkie pytania, sugestie oraz informacje związane z działaniem portalu należy zgłosić na nasz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

13. Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, multimedia) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji będzie kasowany, a Użytkownik notorycznie łamiący ten punkt regulaminu i propagujący tego typu informacje podlega procedurze upomnień.

 

14. Publikowanie adresów GG, E-mail lub temu podobnych na Forum jest wręcz zabronione. To właśnie Forum stanowi platformę do dyskusji, a nie jest ono jednocześnie książką adresową. Prywatne wiadomości można wysyłać korzystając z adresu mailowego podanego przez Użytkownika w jego profilu.

 

15. Jeżeli uważasz, że masz dobry pomysł na wątek i spodziewasz się, że przetrwa on dłuższy czas to rozpocznij go. W przeciwnym razie poszukaj odpowiedniego tematycznie wątku i postaraj się tam opisać swój problem czy uwagi.

 

16. Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania, przez osoby upoważnione, z Forum, które nie spełniają warunków określonych w niniejszych Zasadach korzystania z Forum internetowego Portalu www.MiltonKeynes.com.pl

 

17. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z Forum.

18. Należy zakładać wątki w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w niewłaściwych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii przez moderatorów.

 

19. Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane. Przed założeniem nowego tematu prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się nie toczy (przydatna może się okazać wyszukiwarka, w menu Forum opcja „szukaj").

 

20. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska lub służące wyłącznie nabijaniu postów, będą zamykane, a wybranych przypadkach usuwane.

 

21. Portal www.MiltonKeynes.com.pl zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.

 

Harnas Studio

lolo-biaetlo copy

 

Reklama i Banery

Zasady:

- przesłanie kompletnego formularza zamówienia usługi reklamowej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 1)

- dokonanie opłaty w kwocie i terminie uzgodnionych w Umowie

 

Oferta promocyjna – 1 miesiąc za darmo *

UWAGA: Przy dłuższych emisjach reklamy atrakcyjne rabaty!!!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego:
Dział Promocji i Reklamy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozkład miejsc reklamowych w Portalu:


pulpit


Central Zone (banery w rozmiarach 750x100 pikseli)
Left Zone (banery w rozmiarach 150x120 pikseli, 150x60 pikseli)
Right Zone (banery w rozmiarach 150x120 pikseli, 150x60 pikseli)
Artykuł Sponsorowany**  (max 10 tys. słów i 5 zdjęć)

 

1) złożenie podpisanego formularza zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu świadczenia usług reklamowych

 * przy podpisaniu umowy na minimum 6 miesięcy,

**Artykuł Sponsorowany – (max 10 tys. słów i 5 zdjęć) cena za artykuł sponsorowany ustalana indywidualnie


rozmieszczenie banerw

 Specyfikacja techniczna:

Central Zone: (banery w rozmiarach 750x100)
Pliki: flash (.swf lub .fla), .gif (statyczny lub animowany), .jpg
Wymiary: 750×100 pikseli
Left Zone, Rright Zone: (banery 150x60)
Pliki: flash (.swf lub .fla), .gif (statyczny lub animowany), .jpg
Wymiary: 150×60 pikseli
Left Zone, Right Zone: (banery 150x120)
Pliki: flash (.swf lub .fla), .gif (statyczny lub animowany), .jpg
Wymiary: 150×120 pikseli
Artykuł Sponsorowany:  (max 10 tys. słów i 5 zdjęć)


Zapytania o ceny reklam i rezerwacje powierzchni reklamowej prosimy kierować bezpośrednio do naszego działu Promocji i Reklamy:

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA: Przy dłuższych emisjach reklamy atrakcyjne rabaty.
Zasady:
- kampanie uruchamiane są w terminie podanym przez reklamodawcę (każdy dzień emisji rozpoczyna się i kończy o godzinie 24:00),
- obowiązuje płatność „z góry”,
- wypełnienie formularza i przesłanie drogą mailową,
- złożenie podpisanego formularza zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu świadczenia usług reklamowych.
- oferta promocyjna – jeden miesiąc za darmo w przypadku podpisania umowy na minimum 6 miesięcy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego:
Dział Reklamy i Promocji
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozkład miejsc reklamowych w serwisie:


Right Zone        (banery w rozmiarach 150x120 pikseli, 150x60 pikseli)
Center Zone      (banery w rozmiarach 750x100 pikseli)
Left Zone          (banery w rozmiarach 150x120 pikseli, 150x60 pikseli)


Zamieść swoja reklamę w Right Zone
już od £ 0.66 za 1 dzień *
a w Central Zone już od £ 4,17 za 1 dzień**

Rozkład miejsc reklamowych w serwisie:    
Central Zone    
    widoczna cały czas niezależnie od zawartości strony
Left Zone           
    widoczna na stronie głównej
    w zakładce katalog firm
    w zakładce galeria
    w zakładce poradnik
    w zakładce ogłoszeniach
Rright Zone       
    widoczna na stronie głównej
    w zakładce poradnik
    w pojedynczych artykułach

Cennik:
Right Zone (banery 150x60)    Left Zone (banery 150x60)
    typ sesji    cena        typ sesji    cena
1 dzień    RED    £ 1    1 dzień    RED    £ 1,6
1 tydzień    WHITE        £ 7    1 tydzień    WHITE        £ 10
1 miesiąc    GRAY         £ 25    1 miesiąc    GRAY         £ 45
3 miesiące    BROWN      £ 70    3 miesiące    BROWN      £ 110
6 miesięcy    SILVER     £ 130    6 miesięcy    SILVER     £ 210
12 miesięcy    GOLD        £ 240    12 miesięcy    GOLD        £ 390
                    
Right Zone (banery 150x120)    Left Zone (banery 150x120)
    typ sesji    cena        typ sesji    cena
1 dzień    RED    £ 2    1 dzień    RED    £ 2,40
1 tydzień    WHITE        £ 14    1 tydzień    WHITE        £ 15
1 miesiąc    GRAY         £ 40    1 miesiąc    GRAY         £ 65
3 miesiące    BROWN      £ 100    3 miesiące    BROWN      £ 160
6 miesięcy    SILVER     £ 190    6 miesięcy    SILVER     £ 300
12 miesięcy    GOLD        £ 360    12 miesięcy    GOLD        £ 575

Central Zone (banery w rozmiarach 750x100)
    typ sesji    Cena
1 dzień    RED    £ 5.50
1 tydzień    WHITE    £ 35
1 miesiąc    GRAY    £ 150
3 miesiące    BROWN    £ 430
6 miesięcy    SILVER    £ 840
12 miesięcy    GOLD    £ 1500

Projekt banera w zależności od rozmiaru: £ 20 - £ 45

* Right Zone - baner w rozmiarach 150x60
** Central Zone - banery w rozmiarach 750x100

O Nas

Stronę www.MiltonKeynes.com.pl tworzą:

Harnas – pomysłodawca, główny moderator strony, odpowiedzialny za artykuły zamieszczane na stronie, korektę merytoryczną, tester komponentów na stronie.

Tomi – twórca i administrator strony, tester komponentów na stronie.

Iwi – moderator, odpowiedzialna za korektę merytoryczną.

Oraz inni, którzy odpowiedzialni są za niektóre działy.


Jesteśmy ludźmi z pomysłem i tym pomysłem chcemy się z Wami podzielić.Regulamin - Ogłoszenia

Regulamin dodawania ogłoszeń:

1. Portal www.MiltonKeynes.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść dodawanych ogłoszeń.

2. Portal www.MiltonKeynes.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie osób zamieszczających ogłoszenia oraz za transakcje dotyczące przedmiotów ogłoszeń.

3. We wszystkich działach publikacja zamieszczonego ogłoszenia wymaga uprzedniej rejestracji użytkownika.

4. Ogłoszenia zamieszczone na Portalu www.MiltonKeynes.com.pl będą publikowane przez 30 dni

5. Ogłoszenie może zostać dodane tylko do jednej kategorii. Oferty dodane do kategorii innej, niż wynika to z jej treści lub umieszczane wielokrotnie będą usuwane.

6. Zabrania się umieszczania ogłoszeń sprzedaży przedmiotów lub usług niezgodnych z prawem lub normami obyczajowymi, w szczególności: papierosów i tytoniu, alkoholu, leków, nielegalnego oprogramowania, map gps itp.

7. Zabrania się zamieszczania plików graficznych, nie obrazujących treści ogłoszenia np.: zdjęć innych pojazdów lub nieruchomości niż w ogłoszeniu.

8. Zabrania się umieszczania adresów internetowych w tytule oferty. Portal www.MiltonKeynes.com.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń odsyłających do konkurencyjnych serwisów internetowych.

9. Portal www.MiltonKeynes.com.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia bez konieczności informowania o tym ogłoszeniodawcy.

10. Każde zamieszczenie ogłoszenia oznacza akceptację warunków przyjmowania ogłoszeń.

Regulamin

Regulamin Portalu

§ 1

Wstęp

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania i funkcjonowania Portalu internetowego www.MiltonKeynes.com.pl

Nazwa Portalu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.

Regulamin określa prawa i obowiązki zarejestrowanych Użytkowników Portalu, a także prawa, obowiązki i zakres odpowiedzialności Administratora jako podmiotu zarządzającego i prowadzącego Portal. Każdy potencjalny Użytkownik z chwilą rejestracji zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu i może podejmować dalsze czynności po uprzednim wyrażeniu zgody i akceptacji wszystkich jego postanowień.

§ 2

Definicje

Regulamin - niniejszy dokument wraz z wszelkimi załącznikami i dodatkami do niego, które wyraźnie się do niego odwołują;

Portal - Portal www.MiltonKeynes.com.pl stanowiący platformę internetową, na którą składa się szeregu elementów właściwych portalom internetowym oraz kompleks usług świadczonych drogą elektroniczną na rzecz Użytkowników;

Administrator - podmiot zarządzający i prowadzący Portal www.MiltonKeynes.com.pl

Użytkownik - osoba fizyczna, która skutecznie założy Konto w Portalu, poprzez uzyskanie Loginu i hasła pozwalającego zalogować się na Konto;

Osoba-osoba fizyczna lub prawna, a także jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której przepisy prawa przyznają zdolność prawną.

Login, Nick - prywatna i rzeczywista nazwa Użytkownika w Portalu, jaka została przez niego przybrana na etapie rejestracji Konta;

Konto - jest to dostępne po zalogowaniu się (podaniu Loginu oraz hasła) miejsce w Portalu, w którym każdy zarejestrowany Użytkownik www.MiltonKeynes.com.pl może wprowadzić jak i modyfikować swoje dane, opisy, zdjęcia i inne elementy związane z zarejestrowaniem w Portalu;

Profil - miejsce w Internecie, gdzie opublikowany jest zbiór informacji zawierających zdjęcie, opis oraz inne dane wpisane przez danego Użytkownika;

Baza Profili - zbiór danych, informacji i innych treści przekazanych dobrowolnie przez wszystkich Użytkowników do Portalu, które są gromadzone i przetwarzane w uporządkowany sposób w systemie informatycznym przez Administratora za zgodą Użytkownika, na potrzeby świadczenia usług Portalu;

Konto Użytkownika - miejsce w Internecie zlokalizowane pod indywidualnym adresem Użytkownika w Portalu, gdzie publikowane (prezentowane) są na łamach Portale informacje, dane i inne elementy opisujące osobę Użytkownika, przekazane przez niego do Portalu w sposób samodzielny i dobrowolny; za pośrednictwem którego to miejsca inni Użytkownicy lub w niektórych przypadkach osoby korzystające z Internetu, a nie będące Użytkownikami, mogą zapoznać się z Profilem Użytkownika;

Komentarz - pisemne wyrażenie opinii na temat Profilu Użytkownika wystawione poprzez innego Użytkownika Portalu;

Prywatna Wiadomość - wiadomość wysłana Użytkownikowi przez innego Użytkownika za pośrednictwem wewnętrznego systemu wiadomości Portalu;

Pomoc - miejsce w Portalu, w którym Użytkownik w każdej chwili może dowiedzieć się, w jaki sposób należy zrealizować określone działania, aby osiągnąć pożądane cele.

§ 3

Informacje podstawowe oraz techniczne warunki korzystania z Portalu

1. Podstawowym przedmiotem Portalu jest udostępnianie w sieci Internet systemu prezentacji i wymiany informacji o Użytkownikach, prowadzonego i utrzymywanego przez Administratora, w celu umożliwienia w ten sposób nawiązywania znajomości pomiędzy Użytkownikami. Za pośrednictwem Portalu świadczone są lub mogą być świadczone w przyszłości odpłatne i nieodpłatne usługi na rzecz Użytkowników związane z charakterem Portalu.

2. Do korzystania z usług Portalu niezbędne jest posiadanie urządzeń pozwalających na korzystanie z zasobów Internetu, skrzynki pocztowej email oraz przeglądarki zasobów internetowych umożliwiającej wyświetlanie stron WWW (zaleca się korzystanie z następujących przeglądarek internetowych w podanych wersjach lub nowszych, z włączona obsługą plików "cookies" Internet Explorer 6.0, Netscape 7.0, Mozilla 1.3 lub ich nowsze wersje).

3. Uczestnictwo w Portalu jest dobrowolne i bezpłatne.

4. Dodatkowe odpłatne usługi świadczone są tylko i wyłącznie na wyraźne zlecenie Użytkownika po wniesieniu stosownej opłaty za daną usługę.

5. Baza profili podlega ochronie prawnej, a administratorem danych osobowych Użytkowników jest Administrator Portalu. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych przetwarzanych przez powyższe podmioty, prawo do poprawiania tych danych oraz do żądania zaniechania ich przetwarzania poprzez usunięcie Konta.

§ 4

Zasady ogólne

1. Użytkownik ma możliwość :

a) zmiany lub usunięcia swoich danych za pomocą opcji Konta.

b) umieszczania informacji w działach do tego przeznaczonych

2. Użytkownikowi niedozwolone jest :

a) używanie wulgaryzmów i zwrotów mogących w jakikolwiek sposób naruszyć czyjąś godność,

b) obrażanie innych osób,

c) promowania innych stron internetowych,

d) zamieszczanie danych kontaktowych, komunikatorów internetowych takich jak: numer Gadu-Gadu, adres e-mailowy, nick Skype, nick Tlen, numer telefonu, itp. oraz innych informacji w jakikolwiek sposób mogących wskazywać sposób bezpośredniej komunikacji z Użytkownikiem, z wykluczeniem miejsc przeznaczonych do zamieszczania tego typu informacji w Portalu www.MiltonKeynes.com.pl

e) umieszczanie materiałów erotycznych w jakiejkolwiek formie,

f) łamanie ogólnie przyjętych zasad etyki,

g) wielokrotne umieszczanie tych samych zdjęć, treści czy innych elementów,

h) używanie programów (botów) generujących zapytania do Portalu www.MiltonKeynes.com.pl. Wszelkie tego typu działania mogą zostać uznane jako atak DoS (Denial of Service).

3. Użytkownik oświadcza, iż posiada odpowiednie zgody i uprawnienia do materiałów umieszczonych w Portalu, a w szczególności do zdjęć i filmów.

4. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za korzystanie z Konta.

5. Za niestosowanie się do Regulaminu przez Użytkownika mogą zostać nałożone blokady czasowe na używanie części opcji Portalu.

6. Jeżeli blokady czasowe nie spowodują stosowania Regulaminu konto Użytkownika może zostać zablokowane na stałe.

7. Administrator Portalu www.MiltonKeynes.com.pl może usunąć materiały umieszczone przez Użytkownika nie spełniające Regulaminu, bez konieczności informowania go o tym.

§ 5

Usługi

1. Przeglądanie zasobów Portalu (Bazy Profili, Kont Użytkowników i inne) oraz jego poszczególne usługi, mogą być dostępne dla każdego użytkownika internetu, przy czym zakres tego dostępu dla osób nie będących Użytkownikami może zostać w każdym czasie i w dowolnym zakresie ograniczany przez Administratora bez podawania przyczyn.

2. Wszystkie odpłatne usługi w Portalu świadczone są tylko na wyraźne zlecenie Użytkownika

3. Pełen zakres podstawowych usług Portalu dostępny jest bez ograniczeń dla posiadaczy Konta w Portalu, co nie dotyczy usług dodatkowych odpłatnych oddzielnie, które dostępne są dla każdego Użytkownika bez względu na status, po wniesieniu stosownych opłat.

4. Dla wszystkich Użytkowników o jednakowym statusie w Portalu, zakres dostępu lub zakres i sposób świadczenia poszczególnych usług Portalu (zarówno już istniejących, jak i tworzonych w przyszłości) może być w każdym czasie zmieniany (rozszerzany lub ograniczany) przez Administratora, co dotyczy również możliwości dodawania lub usuwania poszczególnych usług. Powyższe może być uzależnione od wymogu spełnienia przez Użytkowników dodatkowych warunków.

§ 6

Uczestnictwo w Portalu

1. Uczestnikami Portalu są jego Użytkownicy.

2. Uczestnikiem Portalu może być każda osoba fizyczna bez względu na wiek, która po zaakceptowaniu postanowień Regulaminu, zrealizuje procedurę rejestracji w Portalu zakończoną skutecznym założeniem Konta.

3. W celu założenia Konta oraz korzystania z Portalu niezbędny jest dostęp do Internetu, przeglądarka internetowa oraz posiadanie dowolnej aktywnej Skrzynki email.

4. Utworzenie i korzystanie z Konta w Portalu jest dobrowolne i bezpłatne.

5. Odpłatne usługi świadczone będą przez Administratora na rzecz Użytkowników wyłącznie po złożeniu dyspozycji i wniesieniu opłaty.

6. Procedura rejestracji oraz utworzenie Konta następuje poprzez wypełnienie formularza. Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną zostaje zawarta z chwilą rejestracji, na czas nieokreślony.

7. Akceptacja Regulaminu przez Użytkownika Konta jest równoznaczna ze złożeniem oświadczeń następujących treści:

a) zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję wszystkie jego postanowienia,

b) dobrowolnie przystąpiłem do korzystania z usług Portalu,

c) dane zawarte w formularzu rejestracyjnym oraz na Koncie są zgodne z prawdą,

d) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, przekazanych w formularzu rejestracyjnym, dla celów należytego wykonania umowy o świadczeniu usług drogą elektroniczną,

e) zezwalam na wykorzystywanie mojego wizerunku umieszczonego w Portalu dla celów świadczenia przez Administratora usług w Portalu, jak również oświadczam, iż osoby, których wizerunek umieściłem w Portalu udzieliły takiego zezwolenia;

f) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od Administratora oraz jego partnerów,

g) wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości systemowych, wiadomości od Administratora oraz informacji o utrudnieniach, zmianach czy przerwach technicznych w działaniu Portalu,

8. Jedna osoba może mieć maksymalnie 1 Konto w Portalu. Niedozwolone jest cedowanie lub udostępnianie Konta innym osobom, bez wyraźnej zgody Administratora.

9. W przypadku stwierdzenia łamania przez Użytkownika zasad niniejszego Regulaminu, jego konto zostanie zablokowane (na stałe lub tymczasowo).

10. Użytkownik może zawiesić Konto, co spowoduje czasowe dezaktywowanie Konta Użytkownika w Portalu (Użytkownikom starającym się je wywołać ukaże się stosowna informacja, iż Użytkownik o danym Loginie zawiesił swoje Konto Użytkownika), Użytkownik w tym czasie straci możliwość korzystania lub realizowania usług Portalu związanych z jego przedmiotem (np. niedostępne będzie korzystanie z systemu poczty wewnętrznej), co nie dotyczy funkcjonalności samego Konta lub usług nie związanych bezpośrednio z nawiązywaniem lub wymianą informacji między Użytkownikami. Zawieszenie Konta nie powoduje zawieszenia biegu terminów opłaconych usług dodatkowych. Użytkownik może odwiesić Konto w każdym czasie, jednakże musi to nastąpić w okresie nie dłuższym niż po upływie 12 miesięcy od chwili zawieszenia Konta. Po 12-miesięcznym okresie zawieszenia Konta, które nie zostanie w tym czasie odwieszone, Konto takie zostanie automatycznie usunięte, bez możliwości jego przywrócenia, o czym Użytkownik zostanie poinformowany emailem.

11. Użytkownik może zażądać usunięcia swojego konta, po uprzednim skontaktowaniu się z administracją Portalu.

12. Z Konta może korzystać tylko i wyłącznie Użytkownik, zabrania się zakładania Konta z którego będzie korzystać kilka osób.

13. Każde nowo założone konto podlega aktywacji, polegającej na odebraniu wiadomości wysłanej na skrzynkę e-mailową Użytkownika oraz postępowaniu według instrukcji w niej zawartych.

14. Informacje przekazywane przez Użytkownika do Portalu podczas procedury rejestracji lub edycji Profilu, mogą być moderowane przez Administratora, co oznacza, iż Administrator może odmówić opublikowania ich na łamach Portalu, a tym samym zablokować Konto Użytkownika, jeżeli podawane treści lub informacje będą niedozwolone ze względu na międzynarodowe przepisy prawa, treść Regulaminu oraz dobre obyczaje lub moralność.

15. Udostępniając zdjęcie/film itp. w Portalu, Użytkownik oświadcza, iż:

a) posiada on uprawnienia lub zgody wymagane przepisami prawa do tego, aby zdjęcie to mogło być udostępnione publicznie (opublikowane) na łamach Portalu oraz w innych mediach, zgodnie ze zgodami udzielonymi przez Użytkownika na podstawie innych postanowień Regulaminu i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich;

b) w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do Administratora, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do opublikowanego zdjęcia lub wizerunku osobistego osób trzecich, Użytkownik zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie odpowiedniej treści, które uwolni Administratora od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.

16. Administrator ma prawo zmniejszenia/skompresowania zdjęć Użytkownika, bez wcześniejszego informowania go o tym fakcie.

17. W przypadku umieszczenia zdjęcia na którym znajduje się więcej osób, Użytkownik powinien w odpowiedni sposób wskazać siebie na zdjęciu.

18. Administrator Portalu nie jest w jakikolwiek sposób ograniczony czasem w jakim musi zweryfikować zdjęcie/film wstawione poprzez Użytkownika.

19. Konto może zostać usunięte lub zablokowane przez Administratora bez jakichkolwiek uprzedzeń, co spowoduje całkowite i bezpowrotne usunięcie Konta, jeżeli Administrator stwierdzi, iż:

a) Użytkownik narusza postanowienia Regulaminu;

b) Użytkownik nie zalogował się ani razu do Portalu przez okres 12 miesięcy od ostatniego zalogowania;

c) Użytkownik nakłania innych Użytkowników do podawania przez nich w jakikolwiek sposób informacji o możliwościach bezpośredniego kontaktu z takim Użytkownikiem (np. poprzez Księge Gości, czy w korespondencji realizowanej za pośrednictwem Portalu oraz przez zamieszczanie danych kontaktowych komuniaktorów internetowych takich jak numer Gadu-Gadu, adres e-mailowy, nick Skype, nick Tlen, numer telefonu, itp. oraz innych informacji w jakikolwiek sposób mogących wskazywać sposób bezpośredniej komunikacji z Użytkownikiem);

d) Użytkownik informuje w treściach publikowanych na Stronie Użytkownika lub w innych miejscach Portalu dostępnych dla ogółu Użytkowników, oraz o fakcie korzystania lub nie korzystania przez danego Użytkownika z poszczególnych usług Portalu

e) Użytkownik rozpowszechnia treści pornograficzne;

f) Użytkownik uprawia działalność komercyjną, reklamową, promocyjną;

g) Użytkownik rozsyła spam i nie zamówioną informację handlową;

h) Użytkownik podejmuje jakiekolwiek działania, poprzez które osoba lub podmiot je realizujący stara się wpływać na Użytkowników, działać na ich szkodę, szkodę Administratora lub innych podmiotów trzecich;

i) Użytkownik publikuje na łamach Portalu treści naruszające międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje lub normy moralne, obrażające godność lub naruszające dobra osobiste innych osób, popierające radykalne postawy społeczne lub głoszące takie poglądy (wszelkiego rodzaju dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie itp.);

j) Użytkownik nie zaakceptuje zmian wprowadzanych przez Administratora w Regulaminie;

k) Użytkownik w okresie 3 miesięcy od zablokowania Konta lub innych poszczególnych usług Portalu przez Administratora, nie dokona działań niezbędnych do usunięcia przyczyn stanowiących podstawę zablokowania lub ze względu na konkretne okoliczności nie daje gwarancji zachowań zgodnych z Regulaminem;

l) Użytkownik podejmuje działania, które destabilizują funkcjonowanie Portalu;

§ 7

Zastrzeżenia, zapewnienia i odpowiedzialność

1. W zależności od konfiguracji sprzętu i oprogramowania Użytkownika pewne funkcje Portalu mogą być niedostępne. Administrator nie może zagwarantować, że Portal będzie funkcjonował nieprzerwanie oraz bez błędów. W szczególności, korzystanie z tej Strony może zostać przerwane o dowolnej porze w celach utrzymania, uaktualnienia oraz technicznego ulepszenia sprzętu, lub dla poszerzenia jej zawartości i/lub prezentacji.

2. Administrator zobowiązuje się do zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w funkcjonowaniu Portalu wywołane siłą wyższą, awarią sprzętu lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników, nawet jeśli spowodowałyby one utratę danych na Kontach Użytkowników.

3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników( Komentarze, Ogłoszenia itd.). Treści umieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Portalu. Administrator zastrzega sobie jednak prawo do: redagowania, skracania tekstów bądź usunięcia treści zabronionych przez prawo, wulgarnych, obraźliwych lub w inny sposób naruszających zasady współżycia społecznego. Użytkownik zamieszczający treści zabronione może ponieść odpowiedzialność karną oraz cywilną względem Administratora bądź innych Użytkowników.

4. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za działania innych Użytkowników, ani za wykorzystanie przez nie danych Użytkowników niezgodnie z celem działania Portalu.

5 Administrator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku skierowania do niego przez innych Użytkowników roszczeń związanych z opublikowaniem zdjęć/filmów lub osobistego wizerunku tych Użytkowników. Odpowiedzialność w tym zakresie ponosi wyłącznie Użytkownik, który opublikował sporne zdjęcie lub wizerunek innej osoby.

6. Administrator nie odpowiada za zdarzenia i wydarzenia jakie mogą mieć lub miały miejsce w świecie rzeczywistym pomiędzy Użytkownikami zapoznanymi za pośrednictwem Portalu i to z jakichkolwiek przyczyn.

7. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za "kradzieże Kont" dokonywane przez osoby trzecie, a także za pobieranie zdjęć z Portalu i umieszczanie ich w innych serwisach WWW lub wykorzystywanie w inny sposób przez osoby trzecie, gdyż Administrator nie ma możliwości zablokowania kopiowania fotografii z Portalu.

8. Administrator zastrzega sobie prawo do wykorzystywania wszelkich płaszczyzn funkcjonowania Portalu wraz z systemem poczty wewnętrznej do prowadzenia działalności komercyjnej, reklamowej, ogłoszeniowej wśród Użytkowników, a także wobec osób trzecich, a w szczególności poprzez kierowanie do Użytkowników lub dołączanie do przekazywanych pomiędzy Użytkownikami i osobami trzecimi treści reklamowych, informacyjnych, komercyjnych i to dotyczących produktów lub usług świadczonych zarówno przez Administratora jak i podmioty trzecie. Tym samym Użytkownicy wyrażają zgodę na dodawanie treści reklamowych, ogłoszeniowych itp. do treści korespondencji przesyłanych systemem poczty wewnętrznej.

9. Zabronione jest bez zgody Administratora wyrażonej na piśmie: kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści i zdjęć z Portalu.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do dokonania cesji w części lub w całości wszelkich swoich praw i obowiązków związanych z Portalem, bez zgody i możliwości wyrażania jakichkolwiek sprzeciwów przez Użytkowników.

11. Administrator nie odpowiada za autentyczność informacji i danych podawanych przez Użytkowników do Portalu lub informacji o Użytkownikach udostępnianych innym Użytkownikom (Administrator nie ma możliwości ich zweryfikowania, co do zgodności ze stanem rzeczywistym).

12. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za usługi świadczone za pośrednictwem Portalu przez podmioty trzecie, które świadczą usługi na rzecz Użytkowników we własnym imieniu i na własny rachunek, na zasadach i na mocy porozumień zawartych z Administratorem lub głównymi partnerami Administratora. Określenie reguł świadczenia takich usług, należy do podmiotu świadczącego te usługi i podmiot ten jest wyłącznie za nie odpowiedzialny i do niego należy zwracać się z wszelkimi uwagami i reklamacjami związanymi ze świadczonymi usługami, a ewentualne reklamacje kierowane do Administratora będą przekazywane tym podmiotom.

§ 8

Ograniczenie odpowiedzialności

Administrator nie może w żadnym wypadku być odpowiedzialnym za bezpośrednie lub pośrednie uszkodzenia, kiedy zachowanie Użytkownika przyczyniło się do zaistnienia uszkodzenia, na którym Użytkownik twierdzi, że ucierpiał. W szczególności, Administrator nie będzie odpowiedzialny za bezpośrednie i pośrednie szkody zaistniałe w przypadku niewłaściwego zastosowania się Użytkownika do warunków użytkowania Portalu.

§ 9

Zmiany Regulaminu

1. Wszelkie postanowienia Regulaminu mogą być w każdej chwili zmieniane przez Administratora, bez podawania przyczyn. Zmiany będą publikowane na bieżąco w postaci ujednoliconego tekstu Regulaminu na łamach Portalu wraz z informacją o ich dokonaniu.

2. Po ukazaniu się na stronie głównej Portalu lub w innych miejscach do tego przeznaczonych w Portalu informacji o zmianach w Regulaminie, Użytkownik powinien niezwłocznie zapoznać się ze zmianami, gdyż zalogowanie do Portalu po takim ogłoszeniu stanowi bezwarunkową akceptację nowej treści Regulaminu przez Użytkownika.

3. W przypadku nie zaakceptowania zmian w Regulaminie, Użytkownik powinien powstrzymać się od zalogowania do Portalu i niezwłocznie powiadomić Administratora o takiej decyzji.

4. Oświadczenie o nie zaakceptowaniu zmian w Regulaminie, pociągnie za sobą usunięcie Konta Użytkownika

§ 10

Reklamacje

1. Zakłócenia w funkcjonowaniu Portalu mogą być reklamowane przez Użytkownika poprzez zgłaszanie dysfunkcji Administratorowi.

2. Zgłoszenia reklamacyjne będą rozpatrywane przez Administratora w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji. Administrator zastrzega sobie jednak prawo do pozostawienia reklamacji bez rozpoznania, jeżeli wynikać one będą z nieznajomości postanowień niniejszego Regulaminu lub przepisów prawa.

3. Administrator zastrzega sobie prawo do ingerencji w Konto Użytkownika w celu usunięcia nieprawidłowości w funkcjonowaniu Portalu oraz zakłóceń lub problemów w funkcjonowaniu Konta.

4. Administrator pozostawi bez rozpoznania składane reklamacje dotyczące usług świadczonych przez inne Osoby przy wykorzystaniu funkcji Portalu. Administrator nie ma również obowiązku przekazywania reklamacji podmiotowi właściwemu do realizacji reklamacji.

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Regulamin Portalu

§ 1

 

Wstęp

 

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania i funkcjonowania serwisu internetowego www.miltonkeynes.com.pl

Nazwa Serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.

Regulamin określa prawa i obowiązki zarejestrowanych Użytkowników Serwisu, a także prawa, obowiązki i zakres odpowiedzialności Administratora jako podmiotu zarządzającego i prowadzącego Serwis. Każdy potencjalny Użytkownik z chwilą rejestracji zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu i może podejmować dalsze czynności po uprzednim wyrażeniu zgody i akceptacji wszystkich jego postanowień.

 

§ 2

 

Definicje

 

Regulamin - niniejszy dokument wraz z wszelkimi załącznikami i dodatkami do niego, które wyraźnie się do niego odwołują;

Serwis - towarzyski serwis internetowy www.miltonkeynes.com.pl stanowiący platformę internetową, na którą składa się szeregu elementów właściwych serwisom internetowym oraz kompleks usług świadczonych drogą elektroniczną na rzecz Użytkowników;

Administrator - podmiot zarządzający i prowadzący Serwis www.miltonkeynes.com.pl

Użytkownik - osoba fizyczna, która skutecznie założy Konto w Serwisie, poprzez uzyskanie Loginu i hasła pozwalającego zalogować się na Konto;

Osoba-osoba fizyczna lub prawna, a także jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której przepisy prawa przyznają zdolność prawną.

Login, Nick - prywatna i rzeczywista nazwa Użytkownika w Serwisie, jaka została przez niego przybrana na etapie rejestracji Konta;

Konto - jest to dostępne po zalogowaniu się (podaniu Loginu oraz hasła) miejsce w Serwisie, w którym każdy zarejestrowany Użytkownik www.miltonkeynes.com.pl może wprowadzić jak i modyfikować swoje dane, opisy, zdjęcia i inne elementy związane z zarejestrowaniem w Serwisie;

Profil - miejsce w Internecie, gdzie opublikowany jest zbiór informacji zawierających zdjęcie, opis oraz inne dane wpisane przez danego Użytkownika;

Baza Profili - zbiór danych, informacji i innych treści przekazanych dobrowolnie przez wszystkich Użytkowników do Serwisu, które są gromadzone i przetwarzane w uporządkowany sposób w systemie informatycznym przez Administratora za zgodą Użytkownika, na potrzeby świadczenia usług Serwisu;

Konto Użytkownika - miejsce w Internecie zlokalizowane pod indywidualnym adresem Użytkownika w Serwisie, gdzie publikowane (prezentowane) są na łamach Serwisu informacje, dane i inne elementy opisujące osobę Użytkownika, przekazane przez niego do Serwisu w sposób samodzielny i dobrowolny; za pośrednictwem którego to miejsca inni Użytkownicy lub w niektórych przypadkach osoby korzystające z Internetu, a nie będące Użytkownikami, mogą zapoznać się z Profilem Użytkownika;

Komentarz - pisemne wyrażenie opinii na temat Profilu Użytkownika wystawione poprzez innego Użytkownika Serwisu;

Prywatna Wiadomość - wiadomość wysłana Użytkownikowi przez innego Użytkownika za pośrednictwem wewnętrznego systemu wiadomości Serwisu;

Pomoc - miejsce w Serwisie, w którym Użytkownik w każdej chwili może dowiedzieć się, w jaki sposób należy zrealizować określone działania, aby osiągnąć pożądane cele.

 

§ 3

 

Informacje podstawowe oraz techniczne warunki korzystania z Serwisu

 

    1. Podstawowym przedmiotem Serwisu jest udostępnianie w sieci Internet systemu prezentacji i wymiany informacji o Użytkownikach, prowadzonego i utrzymywanego przez Administratora, w celu umożliwienia w ten sposób nawiązywania znajomości pomiędzy Użytkownikami. Za pośrednictwem Serwisu świadczone są lub mogą być świadczone w przyszłości odpłatne i nieodpłatne usługi na rzecz Użytkowników związane z charakterem Serwisu.

 

2. Do korzystania z usług Serwisu niezbędne jest posiadanie urządzeń pozwalających na korzystanie z zasobów Internetu, skrzynki pocztowej email oraz przeglądarki zasobów internetowych umożliwiającej wyświetlanie stron WWW (zaleca się korzystanie z następujących przeglądarek internetowych w podanych wersjach lub nowszych, z włączona obsługą plików "cookies" Internet Explorer 6.0, Netscape 7.0, Mozilla 1.3 lub ich nowsze wersje).

 

3. Uczestnictwo w Serwisie jest dobrowolne i bezpłatne.

 

4. Dodatkowe odpłatne usługi świadczone są tylko i wyłącznie na wyraźne zlecenie Użytkownika po wniesieniu stosownej opłaty za daną usługę.

 

5. Baza profili podlega ochronie prawnej, a administratorem danych osobowych Użytkowników jest Administrator Serwisu. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych przetwarzanych przez powyższe podmioty, prawo do poprawiania tych danych oraz do żądania zaniechania ich przetwarzania poprzez usunięcie Konta.

 

§ 4

 

Zasady ogólne

 

1. Użytkownik ma możliwość :

 

a)      zmiany lub usunięcia swoich danych za pomocą opcji Konta.

b)      umieszczania informacji w działach do tego przeznaczonych

 

2. Użytkownikowi niedozwolone jest :

 

a) używanie wulgaryzmów i zwrotów mogących w jakikolwiek sposób naruszyć czyjąś godność,

b) obrażanie innych osób,

c) promowania innych stron internetowych,

d) zamieszczanie danych kontaktowych, komunikatorów internetowych takich jak: numer Gadu-Gadu, adres e-mailowy, nick Skype, nick Tlen, numer telefonu, itp. oraz innych informacji w jakikolwiek sposób mogących wskazywać sposób bezpośredniej komunikacji z Użytkownikiem, z wykluczeniem miejsc przeznaczonych do zamieszczania tego typu informacji w serwisie www.miltonkeynes.com.pl

e) umieszczanie materiałów erotycznych w jakiejkolwiek formie,

f) łamanie ogólnie przyjętych zasad etyki,

g) wielokrotne umieszczanie tych samych zdjęć, treści czy innych elementów,

h) używanie programów (botów) generujących zapytania do serwerów www.miltonkeynes.com.pl. Wszelkie tego typu działania mogą zostać uznane jako atak DoS (Denial of Service).

 

3. Użytkownik oświadcza, iż posiada odpowiednie zgody i uprawnienia do materiałów umieszczonych w Serwisie, a w szczególności do zdjęć i filmów.

 

4. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za korzystanie z Konta.

 

5. Za niestosowanie się do Regulaminu przez Użytkownika mogą zostać nałożone blokady czasowe na używanie części opcji Serwisu.

 

6. Jeżeli blokady czasowe nie spowodują stosowania Regulaminu konto Użytkownika może zostać zablokowane na stałe.

 

 7. Administrator www.miltonkeynes.com.pl może usunąć materiały umieszczone przez Użytkownika nie spełniające Regulaminu, bez konieczności informowania go o tym.

 

§ 5

 

Usługi

 

1. Przeglądanie zasobów Serwisu (Bazy Profili, Kont Użytkowników i inne) oraz jego poszczególne usługi, mogą być dostępne dla każdego użytkownika internetu, przy czym zakres tego dostępu dla osób nie będących Użytkownikami może zostać w każdym czasie i w dowolnym zakresie ograniczany przez Administratora bez podawania przyczyn.

 

2. Wszystkie odpłatne usługi w Serwisie świadczone są tylko na wyraźne zlecenie Użytkownika

 

3. Pełen zakres podstawowych usług Serwisu dostępny jest bez ograniczeń dla posiadaczy Konta w Serwisie, co nie dotyczy usług dodatkowych odpłatnych oddzielnie, które dostępne są dla każdego Użytkownika bez względu na status, po wniesieniu stosownych opłat.

 

4. Dla wszystkich Użytkowników o jednakowym statusie w Serwisie, zakres dostępu lub zakres i sposób świadczenia poszczególnych usług Serwisu (zarówno już istniejących, jak i tworzonych w przyszłości) może być w każdym czasie zmieniany (rozszerzany lub ograniczany) przez Administratora, co dotyczy również możliwości dodawania lub usuwania poszczególnych usług. Powyższe może być uzależnione od wymogu spełnienia przez Użytkowników dodatkowych warunków.

 

§ 6

 

Uczestnictwo w Serwisie

 

1. Uczestnikami Serwisu są jego Użytkownicy.

 

2. Uczestnikiem Serwisu może być każda osoba fizyczna bez względu na wiek, która po zaakceptowaniu postanowień Regulaminu, zrealizuje procedurę rejestracji w Serwisie zakończoną skutecznym założeniem Konta.

 

3. W celu założenia Konta oraz korzystania z Serwisu niezbędny jest dostęp do Internetu, przeglądarka internetowa oraz posiadanie dowolnej aktywnej Skrzynki email.

 

4. Utworzenie i korzystanie z Konta w Serwisie jest dobrowolne i bezpłatne.

 

5. Odpłatne usługi świadczone będą przez Administratora na rzecz Użytkowników wyłącznie po złożeniu dyspozycji i wniesieniu opłaty.

 

6. Procedura rejestracji oraz utworzenie Konta następuje poprzez wypełnienie formularza. Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną zostaje zawarta z chwilą rejestracji, na czas nieokreślony.

 

7. Akceptacja Regulaminu przez Użytkownika Konta jest równoznaczna ze złożeniem oświadczeń następujących treści:

 

a) zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję wszystkie jego postanowienia,

b) dobrowolnie przystąpiłem do korzystania z usług Serwisu,

c) dane zawarte w formularzu rejestracyjnym oraz na Koncie są zgodne z prawdą,

d) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, przekazanych w formularzu rejestracyjnym, dla celów należytego wykonania umowy o świadczeniu usług drogą elektroniczną,

e) zezwalam na wykorzystywanie mojego wizerunku umieszczonego w Serwisie dla celów świadczenia przez Administratora usług w Serwisie, jak również oświadczam, iż osoby, których wizerunek umieściłem w Serwisie udzieliły takiego zezwolenia;

f) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od Administratora oraz jego partnerów,

g) wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości systemowych, wiadomości od Administratora oraz informacji o utrudnieniach, zmianach czy przerwach technicznych w działaniu Serwisu,

 

8. Jedna osoba może mieć maksymalnie 1 Konto w Serwisie. Niedozwolone jest cedowanie lub udostępnianie Konta innym osobom, bez wyraźnej zgody Administratora.

 

9. W przypadku stwierdzenia łamania przez Użytkownika zasad niniejszego Regulaminu, jego konto zostanie zablokowane (na stałe lub tymczasowo).

 

10. Użytkownik może zawiesić Konto, co spowoduje czasowe dezaktywowanie Konta Użytkownika w Serwisie (Użytkownikom starającym się je wywołać ukaże się stosowna informacja, iż Użytkownik o danym Loginie zawiesił swoje Konto Użytkownika), Użytkownik w tym czasie straci możliwość korzystania lub realizowania usług Serwisu związanych z jego przedmiotem (np. niedostępne będzie korzystanie z systemu poczty wewnętrznej), co nie dotyczy funkcjonalności samego Konta lub usług nie związanych bezpośrednio z nawiązywaniem lub wymianą informacji między Użytkownikami. Zawieszenie Konta nie powoduje zawieszenia biegu terminów opłaconych usług dodatkowych. Użytkownik może odwiesić Konto w każdym czasie, jednakże musi to nastąpić w okresie nie dłuższym niż po upływie 12 miesięcy od chwili zawieszenia Konta. Po 12-miesięcznym okresie zawieszenia Konta, które nie zostanie w tym czasie odwieszone, Konto takie zostanie automatycznie usunięte, bez możliwości jego przywrócenia, o czym Użytkownik zostanie poinformowany emailem.

 

11. Użytkownik może zażądać usunięcia swojego konta, po uprzednim skontaktowaniu się z administracją serwisu.

 

12. Z Konta może korzystać tylko i wyłącznie Użytkownik, zabrania się zakładania Konta z którego będzie korzystać kilka osób.

 

13. Każde nowo założone konto podlega aktywacji, polegającej na odebraniu wiadomości wysłanej na skrzynkę e-mailową Użytkownika oraz postępowaniu według instrukcji w niej zawartych.

 

14. Informacje przekazywane przez Użytkownika do Serwisu podczas procedury rejestracji lub edycji Profilu, mogą być moderowane przez Administratora, co oznacza, iż Administrator może odmówić opublikowania ich na łamach Serwisu, a tym samym zablokować Konto Użytkownika, jeżeli podawane treści lub informacje będą niedozwolone ze względu na międzynarodowe przepisy prawa, treść Regulaminu oraz dobre obyczaje lub moralność.

 

15. Udostępniając zdjęcie/film itp. w Serwisie, Użytkownik oświadcza, iż:

 

a) posiada on uprawnienia lub zgody wymagane przepisami prawa do tego, aby zdjęcie to mogło być udostępnione publicznie (opublikowane) na łamach Serwisu oraz w innych mediach, zgodnie ze zgodami udzielonymi przez Użytkownika na podstawie innych postanowień Regulaminu i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich;

b) w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do Administratora, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do opublikowanego zdjęcia lub wizerunku osobistego osób trzecich, Użytkownik zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie odpowiedniej treści, które uwolni Administratora od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.

 

16. Administrator ma prawo zmniejszenia/skompresowania zdjęć Użytkownika, bez wcześniejszego informowania go o tym fakcie.

 

17. W przypadku umieszczenia zdjęcia na którym znajduje się więcej osób, Użytkownik powinien w odpowiedni sposób wskazać siebie na zdjęciu.

 

18. Administrator Serwisu nie jest w jakikolwiek sposób ograniczony czasem w jakim musi zweryfikować zdjęcie/film wstawione poprzez Użytkownika.

 

19. Konto może zostać usunięte lub zablokowane przez Administratora bez jakichkolwiek uprzedzeń, co spowoduje całkowite i bezpowrotne usunięcie Konta, jeżeli Administrator stwierdzi, iż:

 

a) Użytkownik narusza postanowienia Regulaminu;

b) Użytkownik nie zalogował się ani razu do Serwisu przez okres 12 miesięcy od ostatniego zalogowania;

c) Użytkownik nakłania innych Użytkowników do podawania przez nich w jakikolwiek sposób informacji o możliwościach bezpośredniego kontaktu z takim Użytkownikiem (np. poprzez Księge Gości, czy w korespondencji realizowanej za pośrednictwem Serwisu oraz przez zamieszczanie danych kontaktowych komuniaktorów internetowych takich jak numer Gadu-Gadu, adres e-mailowy, nick Skype, nick Tlen, numer telefonu, itp. oraz innych informacji w jakikolwiek sposób mogących wskazywać sposób bezpośredniej komunikacji z Użytkownikiem);

d) Użytkownik informuje w treściach publikowanych na Stronie Użytkownika lub w innych miejscach Serwisu dostępnych dla ogółu Użytkowników, oraz o fakcie korzystania lub nie korzystania przez danego Użytkownika z poszczególnych usług Serwisu

e) Użytkownik rozpowszechnia treści pornograficzne;

f) Użytkownik uprawia działalność komercyjną, reklamową, promocyjną;

g) Użytkownik rozsyła spam i nie zamówioną informację handlową;

h) Użytkownik podejmuje jakiekolwiek działania, poprzez które osoba lub podmiot je realizujący stara się wpływać na Użytkowników, działać na ich szkodę, szkodę Administratora lub innych podmiotów trzecich;

i) Użytkownik publikuje na łamach Serwisu treści naruszające międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje lub normy moralne, obrażające godność lub naruszające dobra osobiste innych osób, popierające radykalne postawy społeczne lub głoszące takie poglądy (wszelkiego rodzaju dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie itp.);

j) Użytkownik nie zaakceptuje zmian wprowadzanych przez Administratora w Regulaminie;

k) Użytkownik w okresie 3 miesięcy od zablokowania Konta lub innych poszczególnych usług Serwisu przez Administratora, nie dokona działań niezbędnych do usunięcia przyczyn stanowiących podstawę zablokowania lub ze względu na konkretne okoliczności nie daje gwarancji zachowań zgodnych z Regulaminem;

l) Użytkownik podejmuje działania, które destabilizują funkcjonowanie Serwisu;

 

§ 7

 

Zastrzeżenia, zapewnienia i odpowiedzialność

 

1. W zależności od konfiguracji sprzętu i oprogramowania Użytkownika pewne funkcje Serwisu mogą być niedostępne. Administrator nie może zagwarantować, że Serwis będzie funkcjonował nieprzerwanie oraz bez błędów. W szczególności, korzystanie z tej Strony może zostać przerwane o dowolnej porze w celach utrzymania, uaktualnienia oraz technicznego ulepszenia sprzętu, lub dla poszerzenia jej zawartości i/lub prezentacji.

 

2. Administrator zobowiązuje się do zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w funkcjonowaniu Serwisu wywołane siłą wyższą, awarią sprzętu lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników, nawet jeśli spowodowałyby one utratę danych na Kontach Użytkowników.

 

3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników( Komentarze, Ogłoszenia itd.). Treści umieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Serwisu. Administrator zastrzega sobie jednak prawo do: redagowania, skracania tekstów bądź usunięcia treści zabronionych przez prawo, wulgarnych, obraźliwych lub w inny sposób naruszających zasady współżycia społecznego. Użytkownik zamieszczający treści zabronione może ponieść odpowiedzialność karną oraz cywilną względem Administratora bądź innych Użytkowników.

 

4. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za działania innych Użytkowników, ani za wykorzystanie przez nie danych Użytkowników niezgodnie z celem działania Serwisu.

 

5 Administrator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku skierowania do niego przez innych Użytkowników roszczeń związanych z opublikowaniem zdjęć/filmów lub osobistego wizerunku tych Użytkowników. Odpowiedzialność w tym zakresie ponosi wyłącznie Użytkownik, który opublikował sporne zdjęcie lub wizerunek innej osoby.

 

6. Administrator nie odpowiada za zdarzenia i wydarzenia jakie mogą mieć lub miały miejsce w świecie rzeczywistym pomiędzy Użytkownikami zapoznanymi za pośrednictwem Serwisu i to z jakichkolwiek przyczyn.

 

7. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za "kradzieże Kont" dokonywane przez osoby trzecie, a także za pobieranie zdjęć z Serwisu i umieszczanie ich w innych serwisach WWW lub wykorzystywanie w inny sposób przez osoby trzecie, gdyż Administrator nie ma możliwości zablokowania kopiowania fotografii z Serwisu.

 

8. Administrator zastrzega sobie prawo do wykorzystywania wszelkich płaszczyzn funkcjonowania Serwisu wraz z systemem poczty wewnętrznej do prowadzenia działalności komercyjnej, reklamowej, ogłoszeniowej wśród Użytkowników, a także wobec osób trzecich, a w szczególności poprzez kierowanie do Użytkowników lub dołączanie do przekazywanych pomiędzy Użytkownikami i osobami trzecimi treści reklamowych, informacyjnych, komercyjnych i to dotyczących produktów lub usług świadczonych zarówno przez Administratora jak i podmioty trzecie. Tym samym Użytkownicy wyrażają zgodę na dodawanie treści reklamowych, ogłoszeniowych itp. do treści korespondencji przesyłanych systemem poczty wewnętrznej.

 

9. Zabronione jest bez zgody Administratora wyrażonej na piśmie: kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści i zdjęć z Serwisu.

 

10. Administrator zastrzega sobie prawo do dokonania cesji w części lub w całości wszelkich swoich praw i obowiązków związanych z Serwisem, bez zgody i możliwości wyrażania jakichkolwiek sprzeciwów przez Użytkowników.

 

11. Administrator nie odpowiada za autentyczność informacji i danych podawanych przez Użytkowników do Serwisu lub informacji o Użytkownikach udostępnianych innym Użytkownikom (Administrator nie ma możliwości ich zweryfikowania, co do zgodności ze stanem rzeczywistym).

 

12. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za usługi świadczone za pośrednictwem Serwisu przez podmioty trzecie, które świadczą usługi na rzecz Użytkowników we własnym imieniu i na własny rachunek, na zasadach i na mocy porozumień zawartych z Administratorem lub głównymi partnerami Administratora. Określenie reguł świadczenia takich usług, należy do podmiotu świadczącego te usługi i podmiot ten jest wyłącznie za nie odpowiedzialny i do niego należy zwracać się z wszelkimi uwagami i reklamacjami związanymi ze świadczonymi usługami, a ewentualne reklamacje kierowane do Administratora będą przekazywane tym podmiotom.

 

§ 8

 

Ograniczenie odpowiedzialności

 

Administrator nie może w żadnym wypadku być odpowiedzialnym za bezpośrednie lub pośrednie uszkodzenia, kiedy zachowanie Użytkownika przyczyniło się do zaistnienia uszkodzenia, na którym Użytkownik twierdzi, że ucierpiał. W szczególności, Administrator nie będzie odpowiedzialny za bezpośrednie i pośrednie szkody zaistniałe w przypadku niewłaściwego zastosowania się Użytkownika do warunków użytkowania Serwisu.

 

§ 9

 

Zmiany Regulaminu

 

1. Wszelkie postanowienia Regulaminu mogą być w każdej chwili zmieniane przez Administratora, bez podawania przyczyn. Zmiany będą publikowane na bieżąco w postaci ujednoliconego tekstu Regulaminu na łamach Serwisu wraz z informacją o ich dokonaniu.

 

2. Po ukazaniu się na stronie głównej Serwisu lub w innych miejscach do tego przeznaczonych w Serwisie informacji o zmianach w Regulaminie, Użytkownik powinien niezwłocznie zapoznać się ze zmianami, gdyż zalogowanie do Serwisu po takim ogłoszeniu stanowi bezwarunkową akceptację nowej treści Regulaminu przez Użytkownika.

 

3. W przypadku nie zaakceptowania zmian w Regulaminie, Użytkownik powinien powstrzymać się od zalogowania do Serwisu i niezwłocznie powiadomić Administratora o takiej decyzji.

 

4. Oświadczenie o nie zaakceptowaniu zmian w Regulaminie, pociągnie za sobą usunięcie Konta Użytkownika

 

§ 10

 

Reklamacje

 

1. Zakłócenia w funkcjonowaniu Serwisu mogą być reklamowane przez Użytkownika poprzez zgłaszanie dysfunkcji Administratorowi.

 

2. Zgłoszenia reklamacyjne będą rozpatrywane przez Administratora w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji. Administrator zastrzega sobie jednak prawo do pozostawienia reklamacji bez rozpoznania, jeżeli wynikać one będą z nieznajomości postanowień niniejszego Regulaminu lub przepisów prawa.

 

3. Administrator zastrzega sobie prawo do ingerencji w Konto Użytkownika w celu usunięcia nieprawidłowości w funkcjonowaniu Serwisu oraz zakłóceń lub problemów w funkcjonowaniu Konta.

 

4. Administrator pozostawi bez rozpoznania składane reklamacje dotyczące usług świadczonych przez inne Osoby przy wykorzystaniu funkcji Serwisu. Administrator nie ma również obowiązku przekazywania reklamacji podmiotowi właściwemu do realizacji reklamacji.

 

 

Copyright

© Copyright 2012 - 2020 HARNAS Studio

Wydawcą Portalu www.MiltonKeynes.com.pl jest HARNAS Studio z siedzibą w Milton Keynes (Wielka Brytania).

Wszelkie prawa do Portalu www.MiltonKeynes.com.pl są zastrzeżone na rzecz HARNAS Studio.

Wszystkie materiały tekstowe, graficzne, zdjęcia, logo portalu, banery reklamowe oraz inne elementy zawarte na łamach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl są własnością Harnas Studio. Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie oraz rozpowszechnianie treści i materiałów publikowanych na łamach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl bez zgody Harnas Studio.

Dane i informacje udostępniane na stronach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i zostały oparte na źródłach, które uznajemy za rzetelne i sprawdzone. Harnas Studio nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, dokładność, kompletność udostępnianych na łamach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl informacji.

Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji udostępnianych na łamach Portalu www.MiltonKeynes.com.pl ponosi użytkownik.

Harnas Studio nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec użytkowników portalu lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich, związanych z wykorzystaniem informacji udostępnianych w Portalu www.MiltonKeynes.com.pl.

Harnas Studio zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu w każdym czasie.

Harnas Studio Team

lolo-biaetlo copy

Baner MK - niebieski - 330

Fotogaleria