15 Sierpień 2020      Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

DFDS tymczasowo zawiesza wszystkie mini rejsy

DFDS Photo - 330

DFDS tymczasowo zawiesza wszystkie mini rejsy na trasie z Newcastle do Amsterdamu i zmniejsza ilość pasażerów na rejsach do Francji

• Promy na trasie z Newcastle do Amsterdamu będą nadal kursować dla osób podróżujących z rezerwacją transportu z pojazdami lub jako piesi pasażerowie, a rezerwacje pozostaną dostępne.


• Liczba pasażerów zostanie zmniejszona do 50% na rejsach DFDS z Dover do Calais i Dunkierki oraz z Newhaven do Dieppe

W wyniku tego, DFDS tymczasowo zawiesi wszystkie pakiety mini rejsów na trasie Newcastle-Amsterdam ze skutkiem natychmiastowym do 6 kwietnia.

Rezerwacje mini rejsów do tej daty włącznie zostaną automatycznie anulowane ze skutkiem natychmiastowym, a voucher na podróż zostanie przyznany do wykorzystania przy przyszłości. Rejsy na trasie z Newcastle do Amsterdamu pozostają bez zmian dla pieszych pasażerów oraz osób podróżujących z samochodami, a nowe rezerwacje nadal są przyjmowane.

Podjęto również osobną decyzję o zmniejszeniu przepustowości pasażerów o 50% na wszystkich statkach na trasach Zachodniego Kanału i Wschodniego Kanału z efektem natychmiastowym aż do 6 kwietnia. Liczba rejsów nie zostanie zmniejszona, harmonogramy pozostaną takie same.

Na pokładach wszystkich promów, DFDS podjęło działania, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się Koronawirusa / COVID-19:

• Dozowniki ze środkami dezynfekującymi zostały zainstalowane na statku, aby mogli z nich korzystać pasażerowie.
• Nieprzerwane, dodatkowe czyszczenie punktów styku.
• Na statkach kursujących na trasie Newcastle-Amsterdam, King Seaways i Princess Seaways posiłki w formie bufetu będą teraz podawane pasażerom przez personel i nie więcej niż 100 osób będzie mogło przebywać w jednej sali na raz.
• Załoga statku podlega surowym przepisom i wymogom higieny.
• Jeśli zajdzie taka potrzeba, promy wyposażone są w zapas masek, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się infekcji.

DFDS zastosowało się do każdego zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się Koronawirusa/ COVID-19 oraz aby chronić zdrowie podróżujących.

Koronawirus/COVID-19: Przeczytaj najnowsze informacje dotyczące podróży tutaj: https://www.dfds.com/en/passenger-ferries/corona-virus/updates 

Przeczytaj najnowsze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tutaj: https://www.dfds.com/en/passenger-ferries/corona-virus?utm_source=optimise&utm_medium=corona_button_int&utm_campaign=corona_info_button 

Aby otrzymać więcej informacji lub zarezerwować rejs, wejdź na: www.dfds.pl 

DFDS Photo - 440

 

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
4,9142
4,8168
EUR
4,4422
4,3542
CHF
4,1217
4,0401
USD
3,7468
3,6726
Zaktualizowano 2020-08-14

Fotogaleria