24 Lipiec 2021      Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga

Reklama

Każdy młody businessman powinien pamiętać o tym, że reklama to dźwignia handlu – bez znaczenia, czy handluje się towarem czy usługami.

Należy zrobić wszystko, reklamaby tylko pomóc własnej marce zyskać popularność i sławę na rynku. Jednak innowacyjny towar czy usługa to tylko połowa sukcesu, równie ważna jest solidność i etyka w bussinesie, a reklama to idealne dopełnienie całości.

Całe tłumy specjalistów kształcących się na wyższych uczelniach pracują nad nowymi strategiami i metodami marketingowymi. A wszystko to ma na celu przekonanie nowych klientów do wyrobów danej marki oraz ustanowienie długoletnich klientów o trafności ich wyboru.


Błyskotliwe spoty reklamowe, intrygujące plakaty, praktyczne materiały reklamowe oraz pomysłowe logo przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Dobrze przemyślana strategie z ich zastosowaniem to już wyższa szkoła jazdy. Jest jednak narzędzie łatwo dostępne i uniwersalne – mianowicie Internet.

Głowa do góry i do dzieła. Tylko mozolną, ciężką pracą ludzie się bogacą, ale z pomocą mediów i Internetu droga do sukcesu jest znacznie krótsza. Oczywiście pozycjonowanie witryn internetowych nie jest bez znaczenia ale zamieszczenie własnej reklamy na portalu internetowym takim jak www.miltonkeynes.com.pl ma równie dużą siłę przebicia.

W marketingu reguła "im więcej tym lepiej" sprawdza się w stu procentach. Billboardy, akcja promocyjna z ulotkami reklamowymi, ogłoszenia w lokalnej prasie i reklama w sieci dają pewność, że grupa odbiorców reklamy jest optymalnie najliczniejsza.

Dlatego też portal www.MiltonKeynes.com.pl chce zaproponować nowym i chcącym się rozwijać firmom jednomiesięczną darmową reklamę na łamach portalu.

Po upływie okresu promocyjnego opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującym cennikiem. Istnieje możliwość zawierania umów na indywidualnych warunkach.

Wszelkie informacje dotyczące opłat i czasu emisji są dostępne w Reklama i Banery w dolnym pasku strony.

/Harnas/

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Liderzy Kościoła Katolickiego popierają szczepienia przeciwko Covid-19

20210217 bp lechowicz szczepienia - 330

Papież Franciszek i biskup Wiesław Lechowicz należą do grona osób, które zabrały głos na temat etycznego aspektu szczepień przeciwko Covid-19.
• Papież Franciszek i biskup Wiesław Lechowicz to tylko niektórzy liderzy Kościoła Katolickiego, którzy zachęcają Polaków na Wyspach do szczepień.
• Już około 36 milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymało pierwszą dawkę szczepionki przeciwko Covid-19.
• Osoby w wieku 38 lat i starsze mogą już teraz zarezerwować termin szczepionki.
• Stanowisko Kościoła Katolickiego jest jasne – szczepienie przeciwko Covid-19 jest moralnie dopuszczalne i zalecane.


Wszyscy marzymy o powrocie do normalności - rozmowa z Dr Raghib Ali, specjalistą ds. badań klinicznych w Zakładzie Epidemiologii w University of Cambridge

Dr Raghib Ali - 330

W Wielkiej Brytanii szczepionkęprzeciwko COVID-19 podano już ponad 38 milionów ludzi, a drugą dawkę dostało już ponad 10 mln. Obecnie zapraszane są już są coraz młodsze grupy wiekowe, niebawem także wszystkie kobiety w ciąży. Coraz więcej Polaków na Wyspach wykazuje zainteresowanie szczepieniami, inni zaś mają wciąż wątpliwości. Czy są one bezpieczne, jak wpłyną na nasze zdrowie w przyszłości, czy są przeciwwskazania do ich użycia? - pyta w imieniu polskiej społeczności Mateusz Jaroński.


Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Agata Arendz, położna ze szpitala z Gloucestershire, przypomina, że pomimo pandemii usługi dla kobiet w ciąży są dostępne

AgataArendz-330

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie w wielu obszarach. Dostęp do usług medycznych, to jeden z nich. Kiedy myślimy konkretnie o usługach położniczych, to ważnym jest aby mieć świadomość, że NHS kontynuuje świadczenie usług położniczych podczas pandemii a służby z zakresu położnictwa wprowadziły własne, tymczasowe zmiany, aby zapewnić bezpieczeństwo kobietom, ich dzieciom oraz swojemu personelowi.


Fotogaleria