20 Listopad 2019      Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

Stand-up w Milton Keynes: Rutkowski & Borkowski - 03.03.18

stans-up-mk-03.03.18-440

W sobotni wieczór, 3 marca 2018r., mieliśmy niepowtarzalną okazję wziąć udział w stand-up’ie w wykonaniu Rafała Rutkowskiego i Tomasza Borasa Borkowskiego.

Z tej szansy skorzystało kilkadziesiąt osób, które podczas imprezy miało możliwość spróbowania polskiego jadła i angielskiego napitku.


Dwie godziny wypełniane monologiem inspirowanym historiami z życia prywatnego, jak również czerpiącym z polskiej rzeczywistości społeczno - politycznej, okraszone inteligentnymi żartami i wnioskami standuperów dostarczyło dorosłej publiczności świetnej zabawy.

Rafał i Boras zaprezentowali swój program na najwyższym poziomie i pomimo trudności pogodowych dotarli na miejsce, aby nie zawieźć swojej publiczności.

Polacy w MK po raz pierwszy mieli szansę na tego typu rozrywkę, i jak się wydaje wielu z nich bardzo taka forma sceniczna przypadła do gustu.

Miejmy nadzieję, że to była pierwsza impreza otwierająca cały cykl podobnych, a organizatorzy zauważyli potencjał publiczności z Milton Keynes, która z chęcią weźmie udział w kolejnych przedsięwzięciach tego typu.

/Iwi/

 

Fotogaleria