22 Wrzesień 2020      Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Wagamama w Milton Keynes otwiera się w najbliższym tygodniu.

Wagamama - 440

Jedna z trzech znajdujących się w Milton Keynes restauracji Wagamama otworzy się w następnym tygodniu. Mieszcząca się w Xscape restauracja otworzy się na usługi dowozów do klienta i click & collect. Nowe rozwiązanie umożliwia zamawianie online, a także sprawia, że unikniemy kolejek przy odbiorze zamówienia.


Otwarte lokale działają bezpiecznie, wdrażając wszelkie konieczne reguły, by zarówno klienci, jak i pracownicy czuli się bezpieczni.

Wagamama otwiera się powoli, podczas gdy kraj stopniowo wraca do normalności i twierają się biznesy.  Wprowadzone rozwiązania mają na celu zaadaptowanie się wszystkich, ale przede wszystkim klientów do nowych obostrzeń, nowej normalności i oczekiwań ze strony klientów.

Wszystkie miejsca, w których działać będzie system click & collect otwarte będą siedem dni w tygodni w godzinach 16-21.30. Niektóre będą otwarte nawet dłużej.

Najważniejsze, że biznesy starają się powrócić stopniowo do normalności, zaadaptować do zaistniałych warunków i dać sobie i klientów szansę na nowe otwarcie.

-----------------

One of the Milton Keynes's three Wagamama restaurants will re-open next week.

The restaurant in the Xscape will be re-opening on June 11, for click and collect and delivery.

The restaurant chain announced the new click and collect service. The new service allows guests to pre-order and select a collection time to avoid queues when picking up.

Delivery sites operated safely by strictly following government and medical advice with increased frequency, new safety protocols to ensure that staff and customers are both safe.

The click and collect service will allow customers to order meals and drinks online which will reduce the need for queuing.

Wagamama re-opens slowly as the country carefully resumes business.

This introduced solution is trying to adapt to new normality and new expectations and needs of customers.

All of the delivery a click and collect sites will operate 7 days per week with the scheduled opening hours of 4pm to 9.30pm. Some sites will operate extended opening hours.

The most important thing is that businesses are trying to adapt to new rules and perspective and they're trying to get back to work as normally as it is possible.

/BR/

06.06.2020 Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
4,9532
4,8552
EUR
4,5391
4,4493
CHF
4,2180
4,1344
USD
3,8631
3,7867
Zaktualizowano 2020-09-22

Fotogaleria