19 Maj 2021      Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Kolejny popularny sklep będzie zamknięty w centrum MK

soletrader - 440

Kolejny znany sklep ma zostać zamknięty w centrum Milton Keynes. Soletrader zamyka osiem z trzydziestu siedmiu sklepów w całym kraju, a jednym z tych, które zostaną zamknięte będzie sklep usytuowany w Milton Keynes.
Twinmar Limited, spółka zarządzająca Soletrader złożyła prośbę, by zlikwidować/zrestrukturyzować Soletrader. Likwidatorzy przejęli zarządzanie Soletrader w zeszłym miesiącu.


Strona internetowa działa jak dotychczas i prowadzi swoją działalność autonomicznie, bez żadnych zakłóceń. Spółka przekazała, że wprowadzenie tych rozwiązań było nieodzowne i tylko w ten sposób można było ją uratować.
To awaryjne rozwiązanie sprawi, że Twinmar Group będzie mocniejszym podmiotem na rynku w rzeczywistości po pandemii koronawirusa.
Marcel Bordon, dyrektor Twinmar Group stwierdził, że spółka nie stawiała nigdy czoła w przeszłości tak poważnym problemom.
Wśród innych sklepów, które znalazły sięw bardzo trudnej sytuacji w wyniku pandemii są: Laura Ashley, Debenhams, Monsoon Accessorize, Cath Kidston, Quiz i brytyjskie ramię Victoria Secret.

-------------

Another popular store to close down permanently at Milton Keynes city centre.

Soletrader is closing eight of its thirty seven stores nationally, and Milton Keynes is one of them which are going to be closed.
The move comes after Soletrader's parent company Twinmar Limited placed it into a creditors' voluntary liquidation.
Liquidators were appointed last month and Soletrader's assets have been bought.
The Soletrader website, which operates as a separate business will not be affected and will run as usual.
The retailer's brands - Soletrader and Sole will not be affected by the liquidation.
The company said it had to make this move and implement these urgent measures to make sure business is secure.
This necessary action will place the Twinmar Group in a stronger position for a post-Covid future.
Twinmar director Marcel Bordon said that store has never experienced anything like this very challenging pandemic never before in its history.
Other shops that have enetered insolvency during coronavirus lockdown include Laura Ashley, Debenhams, Monsoon Accessorize, Cath Kidston, Quiz and Victoria's Secret's UK arm.

/BR/
14.07.2020 Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Wszyscy marzymy o powrocie do normalności - rozmowa z Dr Raghib Ali, specjalistą ds. badań klinicznych w Zakładzie Epidemiologii w University of Cambridge

Dr Raghib Ali - 330

W Wielkiej Brytanii szczepionkęprzeciwko COVID-19 podano już ponad 38 milionów ludzi, a drugą dawkę dostało już ponad 10 mln. Obecnie zapraszane są już są coraz młodsze grupy wiekowe, niebawem także wszystkie kobiety w ciąży. Coraz więcej Polaków na Wyspach wykazuje zainteresowanie szczepieniami, inni zaś mają wciąż wątpliwości. Czy są one bezpieczne, jak wpłyną na nasze zdrowie w przyszłości, czy są przeciwwskazania do ich użycia? - pyta w imieniu polskiej społeczności Mateusz Jaroński.


Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Agata Arendz, położna ze szpitala z Gloucestershire, przypomina, że pomimo pandemii usługi dla kobiet w ciąży są dostępne

AgataArendz-330

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie w wielu obszarach. Dostęp do usług medycznych, to jeden z nich. Kiedy myślimy konkretnie o usługach położniczych, to ważnym jest aby mieć świadomość, że NHS kontynuuje świadczenie usług położniczych podczas pandemii a służby z zakresu położnictwa wprowadziły własne, tymczasowe zmiany, aby zapewnić bezpieczeństwo kobietom, ich dzieciom oraz swojemu personelowi.


#YouAreNotAlone: Ważne przypomnienie rządu brytyjskiego

Static330

Ważne przypomnienie dla ofiar przemocy domowej pochodzących z Europy Wschodniej:
„Pomoc jest dostępna w trakcie i po pandemii koronawirusa"

Rząd przypominaspołecznościomwschodnioeuropejskim w Wielkiej Brytanii, że w ramach trwającej kampanii#YouAreNotAlone dotyczącej przemocy domowejpomoc i wsparcie są nadal dostępne nawet podczas pandemii koronawirusa.


Fotogaleria