24 Lipiec 2021      Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga

4 urodziny Przedszkola Tik Tak

W minioną niedzielę, 17 czerwca 2012 odbyły się 4 urodziny Przedszkola Tik Tak Childcare Ltd.

tiktak1tiktak2

Tik Tak Childcare Ltd miał ogromną przyjemność gościć byłych, obecnych i przyszłych przedszkolaków wraz z ich rodzinami na boisku szkolnym w dzielnicy Kents Hill.

Załoga Tik Taka przygotowała niezliczoną ilośc atrakcji i niespodzianek dla dużych i małych.


Ciocia Bożenka, z jej tylko pisaną cierpliwością, kolorowała twarze naszych małych milusińskich, by każde dziecko mogło, choć na jeden dzień, zmienić się w swoją ulubioną postać. tiktak3

tiktak4Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa z cennymi nagrodami, gdzie każdy los wygrywał. Nowych właścicieli znalazły maskotki giganty, a jeden z rodziców cieszył się wygraną serwisu samochodu u Pana Marka. Nagrodę główną - voucher do Early Learning Centre Shop
o wartości £ 30.00 ufundowaną przez Tik Tak Childcar
e Ltd. wylosowała Michelle i jej mama.

Można było spotkać starych i nowych znajomych - wspólnym zabawom i ploteczkom w miłym towarzystwie nie było końca.

 tiktak5

tiktak6 

W kąciku malucha spotkali się ci, którzy lubią podyskutować o codziennym życiu małego człowieka. Maluszkom najbardziej podobała się zabawa w kulkowym basenie i jazda na rowerkach.

 

 

 

 Z okazji Dnia Taty załoga przedszkola Tik Tak Childcare Ltd. zorganizowała tatusiom „Wielkie dmuchanie” czyli wspólna zabawę przy puszczaniu baniek.

  tiktak7

 

 

 

 tiktak8

Duzi i mali wzięli również udział w zawodach sportowych, które dzielnie poprowadził niezastąpiony „Wujcio Kochany” czyli Leszek. Emocje były na miarę tych, których dostarczyła nam reprezentacja dzień wcześniej, ale za to efekty końcowe były w dużo lepszym wykonaniu. Zwycięzcy otrzymali medale i puchary.

  tiktak9 

tiktak10 tiktak11

tiktak12tiktak13 

 Po wszystkich wyczerpujących atrakcjach można było chwilkę odsapnąć przy grilowanej kiełbasce, domowym cieście oraz przepysznych lodach.tiktak14

 tiktak15    Nie mogło zabraknąć również znajomych Tik Taka czyli najsłodszych facetów pod słońcem obdarowujacych dzieci watą cukrową.tiktak16

 Jak na urodziny przystało wszyscy uczestnicy przyjęcia, przy akompaniamencie cioci Violi, odśpiewali uroczyste „Sto Lat” i na urodzinowym torcie zdmuchniete zostały świeczki. 

tiktak17

tiktak18 

 

 

 

 

 

  

Właścicielka przedszkola Tik Tak Childcare Ltd. składa gorące podziekowania wszystkim pracownikom przedszkola za wspólne 4 lata ciężkiej, codziennej pracy nad wspólnym sukcesem jakim jest radość i uśmiech każdego dziecka, które kiedykolwiek przekroczyło progi naszego przedszkola.

Kochani, dziękuję za to, że moje marzenia i pasja zawodowa mogą się rozwijać. Dziękuję, że jesteście ze mną w codziennych trudach i w tak ważnych chwilach jak te urodziny. Dziękuję, że możemy wspólnie tworzyć uśmiechnięte wspomnienia.

Zgodnie z dewizą: „Kto się nie rozwija, ten sie zwija” życzę sobie i Wam następnych czterech lub czterdziestu czterech lat radości z wykonywanej pracy, uśmiechu na codzień i wielu radosnych chwil w naszym przedszkolu

Wszystkim tym, którzy pomogli w zorganizowaniu największego polskiego przyjęcia urodzinowego w Milton Keynes serdecznie dziękuję.

Iwona Mękarska

Tik Tak Childcare Ltd.

Artykuł Sponsorowany

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Liderzy Kościoła Katolickiego popierają szczepienia przeciwko Covid-19

20210217 bp lechowicz szczepienia - 330

Papież Franciszek i biskup Wiesław Lechowicz należą do grona osób, które zabrały głos na temat etycznego aspektu szczepień przeciwko Covid-19.
• Papież Franciszek i biskup Wiesław Lechowicz to tylko niektórzy liderzy Kościoła Katolickiego, którzy zachęcają Polaków na Wyspach do szczepień.
• Już około 36 milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymało pierwszą dawkę szczepionki przeciwko Covid-19.
• Osoby w wieku 38 lat i starsze mogą już teraz zarezerwować termin szczepionki.
• Stanowisko Kościoła Katolickiego jest jasne – szczepienie przeciwko Covid-19 jest moralnie dopuszczalne i zalecane.


Wszyscy marzymy o powrocie do normalności - rozmowa z Dr Raghib Ali, specjalistą ds. badań klinicznych w Zakładzie Epidemiologii w University of Cambridge

Dr Raghib Ali - 330

W Wielkiej Brytanii szczepionkęprzeciwko COVID-19 podano już ponad 38 milionów ludzi, a drugą dawkę dostało już ponad 10 mln. Obecnie zapraszane są już są coraz młodsze grupy wiekowe, niebawem także wszystkie kobiety w ciąży. Coraz więcej Polaków na Wyspach wykazuje zainteresowanie szczepieniami, inni zaś mają wciąż wątpliwości. Czy są one bezpieczne, jak wpłyną na nasze zdrowie w przyszłości, czy są przeciwwskazania do ich użycia? - pyta w imieniu polskiej społeczności Mateusz Jaroński.


Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Agata Arendz, położna ze szpitala z Gloucestershire, przypomina, że pomimo pandemii usługi dla kobiet w ciąży są dostępne

AgataArendz-330

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie w wielu obszarach. Dostęp do usług medycznych, to jeden z nich. Kiedy myślimy konkretnie o usługach położniczych, to ważnym jest aby mieć świadomość, że NHS kontynuuje świadczenie usług położniczych podczas pandemii a służby z zakresu położnictwa wprowadziły własne, tymczasowe zmiany, aby zapewnić bezpieczeństwo kobietom, ich dzieciom oraz swojemu personelowi.


Fotogaleria