18 Październik 2021      Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Poradnik shopoholica - ”The Centre MK”

Milton Keynes jest ważnym punktem na mapie miłośników zakupów, stąd też pomysł na przedstawienie wam jednego z takich miejsc.

ThecentreThe Centre MK jest miejscem często odwiedzanym przez mieszkańców i turystów z pobliskich i dalszych miast i miasteczek. Centrum handlowe skupiające ponad 240 sklepów i restauracji jest miejscem weekendowych rozrywek dla wielu mieszkańców. Bliskie sąsiedztwo Xscapa czyni je atrakcyjnym nie tylko dla shopoholików, ale też kinomaniaków, sportowców oraz miłośników kuchni z każdego zakątka świata.


Kompleks sklepów The Centre MK został zaprojektowany i wybudowany w drugiej połowie lat 70-tych ubiegłego stuleci a mimo to nadal zachwyca swoją nowoczesnością i funkcjonalnością. Centrum handlowe starannie wkomponowane w infrastrukturę miasta stanowi jego centrum kulturalne.

The Centre MK rozpościera się pomiędzy dwoma rdzennie brytyjskimi ‘department stores’ – John Lewis’em i Mark &Spencer’em. Dokładnie oznakowane wnętrze jest przyjazne dla odwiedzających je klientów, a sam plan odzwierciedla poniekąd idee rozplanowania miasta – pasaże oznaczone nazwami układają się w regularną siatkę ułatwiając przejście w dowolnie wybrane miejsce. Dodatkowym udogodnieniem są rozmieszone na ‘skrzyżowaniach’ systemy elektronicznej nawigacji – gdzie na dotykowych ekranach można wyszukać sklep, bank lub restaurację a urządzenie wskaże najkrótszą drogę by się do nich dostać.

Najbardziej charakterystycznym punktem jest jednak The Middleton Hall – hala usytuowane tuż przy John Lewis’ie. Jest to miejsce wystaw i targów, które w okresie przedświątecznym przeradza się w krainę wprost z baśni - raj dla najmłodszych.

Wszelkie szczegóły na temat imprez i wystaw oraz promocji w sklepach można znaleźć na www.thecentremk.com

/Iwi/

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Fotogaleria