4 Grudzień 2021      Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Top Gear w Milton Keynes ????

top gear - 200Wiele wskazuje na to, iż realizatorzy najbardziej znanego programu motoryzacyjnego na świecie wraz ze swoim tajemniczym przyjacielem Stig'iem zawitają do Milton Keynes już w tą niedziele 28 lipca .


Jak dotąd jednak oficjalne informacje mówią jedynie o utrudnieniach w ruchu drogowym i pieszym w ścisłym centrum miasta. Ulice, chodniki i parkingi będą wyłączone z ruchu od godziny 6 rano do godziny 18. Nie ma jeszcze ostatecznego potwierdzenia, czy rzeczywiście prezenterzy Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May zjawią się osobiście i faktycznie zrealizują kolejny odcinek bieżącej serii swojego popularnego show. Niepotwierdzone informacje mówią o tym, że to tylko Stig przejedzie przez centrum miasta, a materiał filmowy z jego rajdu znajdzie się w jednym z odcinków najnowszej serii programu Top Gear.

top gear - 550

Jak na razie pozostaje czekać na dalsze informację oraz zaplanować ewentualną wizytę w centrum, bo z pewnością impreza będzie cieszyć się niezwykle dużą popularnością i tysiące mieszkańców miasta i okolic zjawi się by wziąć w niej udział.

Czekamy na newsy w tej sprawie, o których poinformujemy niezwłocznie.

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Boost Day- dzień mobilizacji

04.12.2012 - 330

Tego #DniaMobilizacji przypominamy wszystkim o zaszczepieniu się, dawce przypominającej i ochronie, szczególnie przed sezonem świątecznym.

 Aktualnie 98% kobiet w ciąży hospitalizowanych z powodu #koronawirus nie otrzymało #szczepionka.


Szczepienia dzieci 12-15

logo NHS

Polska pediatra z ponad dwudziestoletnim doświadczeniemodpowiada na pytania dotyczące Covid-19 i szczepionek przeciw grypie dla dzieci

We wrześniu czołowi brytyjscy lekarze zalecili zaszczepienie wszystkich dzieci w wieku od 12 do 15 lat pierwszą dawką szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19 po to,aby chronić ich zdrowie fizyczne i psychiczneoraz zapobiec przerwom w procesie edukacji. Program szczepień przeciwko grypie dla szkół został również rozszerzony o wszystkie dzieci ze szkół podstawowych oraz klasy siódmej szkoły średniej (Year 7 of secondary school), aby objąć wszystkich uczniów szkół średnich do roku 11. włącznie.


Nowa część kampanii szczepionkowej

27.10.2021 - 330 - nhs

Pozostań bezpiecznytej jesieni – radzą eksperci, ostrzegając przed podwójnym zagrożeniem w postaci Covid-19 i grypy

Wraz ze zmianą pór roku, gdy dzieci wracają do szkoły, wszyscy częściej kaszlemy i łapiemy przeziębienia. Ale tej jesieni jest inaczej – po 18 miesiącach ograniczonej socjalizacji i ekspozycji na wirusy i bakterienasza odpornośćjest mocno osłabiona.


Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Fotogaleria