3 Lipiec 2022      Imieniny obchodzą: Anatol, Jacek, Tomasz

Rozstrzygnięcie konkursu Moje miejsce w MK

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie naszego konkursu.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace i wszystkim głosującym za pomoc w wyłonieniu zwycięzcy.

 mostek2

autor: Adam - MK Mostek


Janek - zima zima lecz zakupy trzeba robic

 

autor: Janek - Zima zimą, lecz zakupy trzeba robić!  Wasze zdjęcia bardzo nam się podobały, choć niektóre nie bardzo wpisały się w konwencję konkursu pt. Moje miejsce w MK. Zostały jednak włączone do galerii konkursowej, bo ujęły nas pomysłowością i umiejętnościami autorów. I tutaj chcieliśmy wyróżnić Janka za zdjęcie Zima zimą, lecz zakupy trzeba robić! Nadał kobiece oblicze zimie w Milton!

Wracając do sedna - Wasze pomysły na uchwycenie pozornie banalnego miejsca i wykorzystanie gry światła i koloru były dla nas miłym zaskoczeniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki Waszym fotografiom wiele osób spojrzy na Milton Keynes inaczej niż do tej pory, dojrzy piękno natury i architektury tutejszej okolicy.

Trzeba przyznać, że głosowanie trwało do ostatniej chwili, a o zwycięstwie przesądziła przewaga jednego głosu. Według Was na nagrodę – ramkę cyfrową – zasłużył autor zdjęcia MK MostekAdam.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy!!!

Szczegółowe wyniki znajdziecie w galerii Wyniki konkursu – Moje miejsce w MK  http://www.miltonkeynes.com.pl/galeria/category/11-wyniki-konkursu-moje-miejsce-w-mk 

Mamy nadzieję, że konkurs był dla Was dobrą zabawą, bo my mieliśmy z niego dużo frajdy!

Jeśli macie pomysł na kolejny konkurs prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy!

Redakcja Portalu www.MiltonKeynes.com.pl

 

dyplom dla adama

Fotogaleria