24 Styczeń 2021      Imieniny obchodzą: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Zaginiony chłopiec znaleziony bezpieczny i zdrowy.

police-440

Zaginiony chłopiec z Milton Keynes odnalazł się na szczęście cały i zdrowy. Policja z MK podziękowała lokalnej społeczności za ogromne zaangażowanie w odnalezienie 14-letniego chłopca, którego bardzo szybko udało się znaleźć.


To pokazuje jak istotna jest społeczność, która dba i nawzajem sobie pomaga. Henry King z Bletchley wyszedł w poniedziałek ze swego domu. Policja zaapelowała o pomoc do lokalnych mieszkańców w okolicach lunchu we wtorek. W ciągu dwóch godzin chłopca zdołano odnaleźć. Policja w wydanym oświadczeniu zauważyła: "Henry King został przez nas zlokalizowany. Jest bezpieczny i ma się dobrze. Pragniemy wyrazić wdzięczność społeczności za ogromną pomoc w odnalezieniu chłopca."

Była to już dziewiąta osoba, która zaginęła w Milton Keynes od czasu, gdy rządzący wprowadzili w kraju spore obostrzenia. Wszystkie dziewięć osób zostało odnalezione.

------------------------

Missing boy from Milton Keynes is found safe and well. MK police have thanked the public for their big effort and help in finding a missing 14-year-old boy very quickly. It shows importance of the community, which cares so much. Henry King from Bletchley had dissapeared on Monday from his home. Police appealed to the members of the local community on Tuesday lunchtime and within two hours boy was found. Police have said: "Henry King has now been located safe and well. We want to thank public for their help."

It was the ninth missing person in Milton Keynes since lockdown measures have been by the government. All nine people have been found safe and well.

/BR/

28.04.2020 Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Ważny komunikat NHS: Pracownicy medyczni i policja apelują, aby zostać w domu

2021.01.14 BusTravel 16x9 - 330

Z nowym wariantem wirusa, który rozprzestrzenia się o 50-70% szybciej niż w przypadku poprzedniego nasilenia pandemii, pracownicy medyczni apelują do społeczeństwa, aby zachowywali się tak, jakby mieli wirusa i pozostawali w domach, chyba, że muszą podjąć natychmiastowe i niezbędne aktywności


To krajowy stan wyjątkowy Zostań w domu. Chroń NHS. Ratuj życie

2021.01.05 ProtectNHS 1x1 - 330

To krajowy stan wyjątkowy
Zostań w domu. Chroń NHS. Ratuj życie.

Pomimo miesięcy prób opanowania wirusa,odkąd zaczęła się pandemia w zeszłym roku, nowy wariant wirusa rozprzestrzenia się bardzo szybko. Naukowcy potwierdzają, że ludzie, którzy nie mają objawów także mogą roznosić wirusa, który jest w 50-70% bardziej zakaźny niż jego poprzednia odmiana. Przypadki Covid-19, przyjęcia do szpitala i śmierci wzrosły do niebezpiecznie wysokiego poziomu, i w większości rejonów wciąż rosną. Te fakty sprawiają, że NHS jest pod ogromną presją.


Informacja prasowa NHS - Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

pomoc psyhologa - 330

NHS zachęca osoby, które martwią się o swoje zdrowie psychiczne do szukania pomocy

Office of National Statistics (ONS) podaje, że prawie co piąty dorosły doświadczył jakiejś formy depresji w trakcie trwania pandemii, a u prawie jednego na ośmiu rozwinęły się umiarkowane lub ciężkie objawy depresji.


Infolinia NHS 111 - pomoc w przypadku konieczności pilnej pomocy lekarskiej

nhs - 111 - 330

Kiedy wydaje Ci się, że powinieneś zgłosić się na pogotowie, zatrzymaj się i pomyśl NHS 111.

Pracownicy linii NHS 111 pomogą Ci od razu. A jeśli będziesz pilnie potrzebować dalszej konsultacji, szybko umówią cię na bezpieczną wizytę.


Fotogaleria