20 Listopad 2019      Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

Wakeboard i narty wodne na wyciągu w Milton Keynes

wakebordMilton Keynes to miejsce pełne atrakcji więc nikogo nie zaskoczy, że to właśnie tutaj na Willen Lake zorganizowano WakeMK – wyciąg do jazdy na nartach wodnych.

Jeden z największych i najlepszych wyciągów wodnych w Wielkiej Brytanii położony jest na terenie 180 hektarowego parku krajobrazowego w odległości 5 kilometrów od 14 zjazdu z autostrady M1.

Miejsce treningu dla surferów i kitesurferów jest niebywałą atrakcją dla miłośników sportów ekstremalnych – maksymalna prędkość rozwijana na wyciągu to prawie 60 km/h.


Wyciąg jest czynny przez cały rok, podobnie jak wypożyczalnia sprzętu: nart wodnych, kombinezonów i kasków.

Dla początkujący zapaleńców organizatorzy oferują szkolenia pod okiem doświadczonych instruktorów. Kilkugodzinne zajęcia wystarczają by samodzielnie korzystać z wyciągu. Jest to świetna zabawa dla dorosłych i jeszcze lepsza dla dzieci (w wiek powyżej 8 lat).

W pobliżu WakeMK znajdują się: Mini-bowl, Pub Lakeside, restauracja, siłownia, wypożyczalnia rowerków wodnych i kajaków oraz sklep z pamiątkami. Cała infrastruktura oraz dodatkowo bezpośrednie sąsiedztwo Peace Pagoda i aerial extreme (park linowy) czyni to miejsce idealnym do spędzenia czasu dla całej rodziny.

www.wakemk.com

wake

/Harnas/

DSCN0404


Fotogaleria