19 Maj 2021      Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Nowa siłownia Fitness First otwiera się w Milton Keynes

artykul - 12.04.2021 - 390

Nowa siłownia otwiera się w Milton Keynes. Fitness First otworzy się na Stadionie MK, zastępując pustą siłownię po Everlast Fitness Club, który ogłosił, że nie wznowi działalności po tym, gdy obostrzenia pandemiczne zostaną poluzowane.


Grupa Fitness First przekazała, że otwarcie nastąpi w środę, 14 kwietnia, dwa dni po tym, gdy obostrzenia dotyczące siłowni zostaną zdjęte.
Siłownia będzie wyposażona w sprzęt najwyższej jakości, będą zorganizowane klasy treningowe (zajęcia w grupach). Siłownia wyposażona będzie też w basen, aczkolwiek otwarty zostanie on w późniejszym terminie, jako że trzeba wykonać na nim jeszcze trochę pracy.
Nowa siłownia otwarta będzie od godz. 6-21 od poniedziałku do piątku oraz od 8-18 w soboty i niedziele.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców MK, by sprawdzić nowe miejsce do dbania o sylwetkę.

--------

Brand new gym set to open in Milton Keynes.
Fitness First will be opening opposite Stadium MK after Everlast Fitness Club announced they will not be opening after lockdown measures are loosened.
Fitness First said they will open in the newly refurbished unit on Wednesday 14 April, two days after the pandemic restrictions on the gym's closure are lifted.
The gym will contain top of the range equipment, workout classes and a swimming pool. That last one needs more work to be done so it won't be opened as quickly as gym.
The new gym will be open 7 days a week, 6am till 9pm Monday to Friday and 8am till 6pm Saturday and Sunday.
All the MK residents are welcome to check out this new place. We're sure that you will not regret it.

/BR/
12.04.2021 – Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Wszyscy marzymy o powrocie do normalności - rozmowa z Dr Raghib Ali, specjalistą ds. badań klinicznych w Zakładzie Epidemiologii w University of Cambridge

Dr Raghib Ali - 330

W Wielkiej Brytanii szczepionkęprzeciwko COVID-19 podano już ponad 38 milionów ludzi, a drugą dawkę dostało już ponad 10 mln. Obecnie zapraszane są już są coraz młodsze grupy wiekowe, niebawem także wszystkie kobiety w ciąży. Coraz więcej Polaków na Wyspach wykazuje zainteresowanie szczepieniami, inni zaś mają wciąż wątpliwości. Czy są one bezpieczne, jak wpłyną na nasze zdrowie w przyszłości, czy są przeciwwskazania do ich użycia? - pyta w imieniu polskiej społeczności Mateusz Jaroński.


Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Agata Arendz, położna ze szpitala z Gloucestershire, przypomina, że pomimo pandemii usługi dla kobiet w ciąży są dostępne

AgataArendz-330

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie w wielu obszarach. Dostęp do usług medycznych, to jeden z nich. Kiedy myślimy konkretnie o usługach położniczych, to ważnym jest aby mieć świadomość, że NHS kontynuuje świadczenie usług położniczych podczas pandemii a służby z zakresu położnictwa wprowadziły własne, tymczasowe zmiany, aby zapewnić bezpieczeństwo kobietom, ich dzieciom oraz swojemu personelowi.


#YouAreNotAlone: Ważne przypomnienie rządu brytyjskiego

Static330

Ważne przypomnienie dla ofiar przemocy domowej pochodzących z Europy Wschodniej:
„Pomoc jest dostępna w trakcie i po pandemii koronawirusa"

Rząd przypominaspołecznościomwschodnioeuropejskim w Wielkiej Brytanii, że w ramach trwającej kampanii#YouAreNotAlone dotyczącej przemocy domowejpomoc i wsparcie są nadal dostępne nawet podczas pandemii koronawirusa.


Fotogaleria