26 Styczeń 2022      Imieniny obchodzą: Paulina, Wanda, Tytus

Nowa siłownia Fitness First otwiera się w Milton Keynes

artykul - 12.04.2021 - 390

Nowa siłownia otwiera się w Milton Keynes. Fitness First otworzy się na Stadionie MK, zastępując pustą siłownię po Everlast Fitness Club, który ogłosił, że nie wznowi działalności po tym, gdy obostrzenia pandemiczne zostaną poluzowane.


Grupa Fitness First przekazała, że otwarcie nastąpi w środę, 14 kwietnia, dwa dni po tym, gdy obostrzenia dotyczące siłowni zostaną zdjęte.
Siłownia będzie wyposażona w sprzęt najwyższej jakości, będą zorganizowane klasy treningowe (zajęcia w grupach). Siłownia wyposażona będzie też w basen, aczkolwiek otwarty zostanie on w późniejszym terminie, jako że trzeba wykonać na nim jeszcze trochę pracy.
Nowa siłownia otwarta będzie od godz. 6-21 od poniedziałku do piątku oraz od 8-18 w soboty i niedziele.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców MK, by sprawdzić nowe miejsce do dbania o sylwetkę.

--------

Brand new gym set to open in Milton Keynes.
Fitness First will be opening opposite Stadium MK after Everlast Fitness Club announced they will not be opening after lockdown measures are loosened.
Fitness First said they will open in the newly refurbished unit on Wednesday 14 April, two days after the pandemic restrictions on the gym's closure are lifted.
The gym will contain top of the range equipment, workout classes and a swimming pool. That last one needs more work to be done so it won't be opened as quickly as gym.
The new gym will be open 7 days a week, 6am till 9pm Monday to Friday and 8am till 6pm Saturday and Sunday.
All the MK residents are welcome to check out this new place. We're sure that you will not regret it.

/BR/
12.04.2021 – Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Noworoczna kampania zachęcająca do szczepień kobiety w ciąży

20.01.2022 - 330

Nowa kampania zachęcająca kobiety w ciąży do przyjęcia przypominającej dawki szczepienia przeciwko Covid

• W ramach noworocznej kampanii rządowej kobiety w ciąży są zachęcane do przyjęcia dawki przypominającej szczepionki przeciwko Covid-19
• Prawie wszystkie kobiety w ciąży, które były hospitalizowane lub przyjmowane na oddział intensywnej terapii z powodu COVID-19, nie były szczepione.


Boost Day- dzień mobilizacji

04.12.2012 - 330

Tego #DniaMobilizacji przypominamy wszystkim o zaszczepieniu się, dawce przypominającej i ochronie, szczególnie przed sezonem świątecznym.

 Aktualnie 98% kobiet w ciąży hospitalizowanych z powodu #koronawirus nie otrzymało #szczepionka.


Szczepienia dzieci 12-15

logo NHS

Polska pediatra z ponad dwudziestoletnim doświadczeniemodpowiada na pytania dotyczące Covid-19 i szczepionek przeciw grypie dla dzieci

We wrześniu czołowi brytyjscy lekarze zalecili zaszczepienie wszystkich dzieci w wieku od 12 do 15 lat pierwszą dawką szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19 po to,aby chronić ich zdrowie fizyczne i psychiczneoraz zapobiec przerwom w procesie edukacji. Program szczepień przeciwko grypie dla szkół został również rozszerzony o wszystkie dzieci ze szkół podstawowych oraz klasy siódmej szkoły średniej (Year 7 of secondary school), aby objąć wszystkich uczniów szkół średnich do roku 11. włącznie.


Nowa część kampanii szczepionkowej

27.10.2021 - 330 - nhs

Pozostań bezpiecznytej jesieni – radzą eksperci, ostrzegając przed podwójnym zagrożeniem w postaci Covid-19 i grypy

Wraz ze zmianą pór roku, gdy dzieci wracają do szkoły, wszyscy częściej kaszlemy i łapiemy przeziębienia. Ale tej jesieni jest inaczej – po 18 miesiącach ograniczonej socjalizacji i ekspozycji na wirusy i bakterienasza odpornośćjest mocno osłabiona.


Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Fotogaleria