28 Wrzesień 2021      Imieniny obchodzą: Marek, Wacław

City Fibre z projektem pomocowym dla uczniów.

15.09.2021 - 390

City Fibre wsparło akcję charytatywną Laptopy Dla Studentów MK poprzez przekazanie laptopów. Celem akcji jest zapewnienie, by żaden student nie pozostał wykluczony, bez laptopa, w zdalnej ostatnio w dużej mierze edukacji.

Kampania zwraca się z prośbą do właścicieli biznesów o przekazywanie starego wyposażenia (laptopów). Zostają one naprawione i odpowiednio przygotowane, by mogły być używane przez uczniów w MK i okolicach.


Akcja jest prowadzona przez It's What's Next IT, społeczną organizację, która zapewnia wsparcie rozwoju technologii w rejonie MK.

City Fibre przekazując pięć laptopów zmieniło życie kilku młodych osób, które nie są już wykluczone technologicznie i mają pełny dostęp do edukacji.

Milton Keynes było pierwszym miastem w Wielkiej Brytanii, które skorzystało na inwestycji Gigabit City, wdrożonej przez City Fibre. Dzięki tej wielkiej inwestycji tysiące mieszkańców miasta otrzymało dostęp do najlepszego możliwego cyfrowego połączenia.

Wcześniej City Fibre ogłosiło, że kolejne 7,000 gospodarstw domowych skorzysta z projektu, jaki został wprowadzony i uzyska dostęp do tego najnowocześniejszego połączenia. Wszystkie biznesy i mieszkańcy miasta mogą również wesprzeć tę inicjatywę. By się z nią bliżej zapoznać warto wejść na: www.iwn-it.com/laptops-for-students-mk

----

City Fibre has helped the Laptops For Students MK campaign by donating laptops to help ensure that no student is left behind, with no laptop necessary for education.

Campaign asks businesses to donate their old IT equipment (laptops). They are then being refurbished and used by students across the MK.

The campaign is run by It's What's Next IT, a social enterprise, which provide IT support in MK area.

City Fibre has donated five laptops and by doing so they've changed lives of certain young people, students who aren't facing educational barriers as much as before.

Milton Keynes was the first city in the UK to benefit from City Fibre's Gigabit City Investment Programme. Thanks to this massive investment thousands of residents in MK were given a chance to have access to the fastest and the most effective digital connection available.

Earlier this year City Fibre announced that further 7,000 homes will benefit from their project by gaining the access to this great connectivity. All the residents and any businesses can support this great initiative. To get familiar with it please go on: www.iwn-it.com/laptops-for-students-mk

/BR/

15.09.2021 – Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Liderzy Kościoła Katolickiego popierają szczepienia przeciwko Covid-19

20210217 bp lechowicz szczepienia - 330

Papież Franciszek i biskup Wiesław Lechowicz należą do grona osób, które zabrały głos na temat etycznego aspektu szczepień przeciwko Covid-19.
• Papież Franciszek i biskup Wiesław Lechowicz to tylko niektórzy liderzy Kościoła Katolickiego, którzy zachęcają Polaków na Wyspach do szczepień.
• Już około 36 milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymało pierwszą dawkę szczepionki przeciwko Covid-19.
• Osoby w wieku 38 lat i starsze mogą już teraz zarezerwować termin szczepionki.
• Stanowisko Kościoła Katolickiego jest jasne – szczepienie przeciwko Covid-19 jest moralnie dopuszczalne i zalecane.


Wszyscy marzymy o powrocie do normalności - rozmowa z Dr Raghib Ali, specjalistą ds. badań klinicznych w Zakładzie Epidemiologii w University of Cambridge

Dr Raghib Ali - 330

W Wielkiej Brytanii szczepionkęprzeciwko COVID-19 podano już ponad 38 milionów ludzi, a drugą dawkę dostało już ponad 10 mln. Obecnie zapraszane są już są coraz młodsze grupy wiekowe, niebawem także wszystkie kobiety w ciąży. Coraz więcej Polaków na Wyspach wykazuje zainteresowanie szczepieniami, inni zaś mają wciąż wątpliwości. Czy są one bezpieczne, jak wpłyną na nasze zdrowie w przyszłości, czy są przeciwwskazania do ich użycia? - pyta w imieniu polskiej społeczności Mateusz Jaroński.


Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Agata Arendz, położna ze szpitala z Gloucestershire, przypomina, że pomimo pandemii usługi dla kobiet w ciąży są dostępne

AgataArendz-330

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie w wielu obszarach. Dostęp do usług medycznych, to jeden z nich. Kiedy myślimy konkretnie o usługach położniczych, to ważnym jest aby mieć świadomość, że NHS kontynuuje świadczenie usług położniczych podczas pandemii a służby z zakresu położnictwa wprowadziły własne, tymczasowe zmiany, aby zapewnić bezpieczeństwo kobietom, ich dzieciom oraz swojemu personelowi.


Fotogaleria