28 Wrzesień 2021      Imieniny obchodzą: Marek, Wacław

Aldi w Milton Keynes potrzebuje wielu rąk do pracy.

10.08.2021 - 390

Aldi w Milton Keynes poszukuje pracowników, oferując jednocześnie kwoty wynagrodzenia sięgające £47,000. Sprzedawca/asystent może otrzymać nawet £10,57/h. Aldi potrzebuje większą ilość pracowników w okresie od teraz aż do Świąt Bożego Narodzenia, czyli w czasie bardzo ożywionego ruchu.


Piąta największa i wciąż się rozwijająca sieć supermarketów w Wielkiej Brytanii potrzebuje ludzi z różnorodnym doświadczeniem do wypełnienia sporej liczby oferowanych stanowisk pracy.
Są wśród nich pozycje pracy na pół etatu, stanowiska sprzedawcy, a także menedżerskie. Przed końcem tego roku supermarket chce zatrudnić tysiące pracowników w skali całego kraju.
Kelly Stokes, Dyrektor ds. Rekrutacji
w Aldi UK powiedziała: "Szukamy ambitnych i ciężko pracujących ludzi, by dołączyli do naszych załóg sklepowych. Nasi pracownicy są w centrum naszych działań w Aldi i pozostają jednym z najważniejszych aspektów naszego sukcesu".
Aldi wciąż się rozwija, ma bardzo ambitne plany i wciąż chce budować swoją markę jednego z najważniejszych i największych supermarketów w UK.

-----

Aldi is hiring workers in Milton Keynes with salaries reaching up to £47,000. A store asisstant can earn up to £10,57 an hour.
Aldi is looking to hire more staff members in MK between now and Christmas for very busy period.
The UK's fifth-largest and a very successful supermarket wants to hire people and is offering salaries of up to £47,000. People of all levels of experience are expected to fill many roles in Aldi MK.
These vacancies consist of apprenticeships and part-time positions. Store-assistant and caretaker roles, as well as store manager roles are up for grabs. The supermarket is looking to fill thousands of positions in its shops nationwide before the end of 2021.
Kelly Stokes, Recruitment Director at Aldi UK, said: "We're looking for ambitious and hard-working individuals to join our team at stores. Our amazing colleagues are central to everything we do at Aldi and remain one of the key factors in our success."
Aldi is aiming high and wants to grow even more in the UK and constantly develop as one of the leading supermarkets.

/BR/
10.08.2021 – Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Liderzy Kościoła Katolickiego popierają szczepienia przeciwko Covid-19

20210217 bp lechowicz szczepienia - 330

Papież Franciszek i biskup Wiesław Lechowicz należą do grona osób, które zabrały głos na temat etycznego aspektu szczepień przeciwko Covid-19.
• Papież Franciszek i biskup Wiesław Lechowicz to tylko niektórzy liderzy Kościoła Katolickiego, którzy zachęcają Polaków na Wyspach do szczepień.
• Już około 36 milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymało pierwszą dawkę szczepionki przeciwko Covid-19.
• Osoby w wieku 38 lat i starsze mogą już teraz zarezerwować termin szczepionki.
• Stanowisko Kościoła Katolickiego jest jasne – szczepienie przeciwko Covid-19 jest moralnie dopuszczalne i zalecane.


Wszyscy marzymy o powrocie do normalności - rozmowa z Dr Raghib Ali, specjalistą ds. badań klinicznych w Zakładzie Epidemiologii w University of Cambridge

Dr Raghib Ali - 330

W Wielkiej Brytanii szczepionkęprzeciwko COVID-19 podano już ponad 38 milionów ludzi, a drugą dawkę dostało już ponad 10 mln. Obecnie zapraszane są już są coraz młodsze grupy wiekowe, niebawem także wszystkie kobiety w ciąży. Coraz więcej Polaków na Wyspach wykazuje zainteresowanie szczepieniami, inni zaś mają wciąż wątpliwości. Czy są one bezpieczne, jak wpłyną na nasze zdrowie w przyszłości, czy są przeciwwskazania do ich użycia? - pyta w imieniu polskiej społeczności Mateusz Jaroński.


Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Agata Arendz, położna ze szpitala z Gloucestershire, przypomina, że pomimo pandemii usługi dla kobiet w ciąży są dostępne

AgataArendz-330

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie w wielu obszarach. Dostęp do usług medycznych, to jeden z nich. Kiedy myślimy konkretnie o usługach położniczych, to ważnym jest aby mieć świadomość, że NHS kontynuuje świadczenie usług położniczych podczas pandemii a służby z zakresu położnictwa wprowadziły własne, tymczasowe zmiany, aby zapewnić bezpieczeństwo kobietom, ich dzieciom oraz swojemu personelowi.


Fotogaleria