26 Styczeń 2022      Imieniny obchodzą: Paulina, Wanda, Tytus

Nowy McDonald's w Milton Keynes.

10.12.2021 - 390

Nowa restauracja McDonald's zostanie w przyszłym tygodniu otwarta w Milton Keynes. Będzie położona w Linford Wood i otworzy swoje drzwi dla pierwszych klientów już w środę, 15 grudnia. Już jakiś czas ogłoszono, że McDonald's pojawi się w tym właśnie miejscu.


Nowy McDonald's w Woodlands Business Park stworzy 150 nowych miejsc pracy dla mieszkańców lokalnej społeczności. Otwiera się w środę o godz.15 i będzie miał oczywiście w ofercie podstawowe, świetnie znane menu, a także serwować będzie burgera McPlant 24 godziny na dobę. 

Wygląda na to, że nie będzie to jedyny biznes, która zawita w ten rejon. Costa niedawno ogłosiła otwarcie nowej kawiarni w tej właśnie lokalizacji. 

------

The new McDonald's restaurant will be opening in Milton Keynes next week. It will be located in Linford Wood and will open its doors for the first customers on Wednesday, 15 December.

It was announced some time ago that McDonald's will be coming there. 

The new McDonald's in Woodlands Business Park will be creating 150 jobs for the local community. Restaurant will open at 11 o'clock on 15 December and will be offering the well known regular McDonald's menu. On top of that new McPlant burger will be served there 24 hours a day. 

It seems like it's not the end of new businesses appearing in the area with Costa also planning to open another coffee shop in Milton Keynes' Linford Wood.

/BR/

10.12.2021 – Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Noworoczna kampania zachęcająca do szczepień kobiety w ciąży

20.01.2022 - 330

Nowa kampania zachęcająca kobiety w ciąży do przyjęcia przypominającej dawki szczepienia przeciwko Covid

• W ramach noworocznej kampanii rządowej kobiety w ciąży są zachęcane do przyjęcia dawki przypominającej szczepionki przeciwko Covid-19
• Prawie wszystkie kobiety w ciąży, które były hospitalizowane lub przyjmowane na oddział intensywnej terapii z powodu COVID-19, nie były szczepione.


Boost Day- dzień mobilizacji

04.12.2012 - 330

Tego #DniaMobilizacji przypominamy wszystkim o zaszczepieniu się, dawce przypominającej i ochronie, szczególnie przed sezonem świątecznym.

 Aktualnie 98% kobiet w ciąży hospitalizowanych z powodu #koronawirus nie otrzymało #szczepionka.


Szczepienia dzieci 12-15

logo NHS

Polska pediatra z ponad dwudziestoletnim doświadczeniemodpowiada na pytania dotyczące Covid-19 i szczepionek przeciw grypie dla dzieci

We wrześniu czołowi brytyjscy lekarze zalecili zaszczepienie wszystkich dzieci w wieku od 12 do 15 lat pierwszą dawką szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19 po to,aby chronić ich zdrowie fizyczne i psychiczneoraz zapobiec przerwom w procesie edukacji. Program szczepień przeciwko grypie dla szkół został również rozszerzony o wszystkie dzieci ze szkół podstawowych oraz klasy siódmej szkoły średniej (Year 7 of secondary school), aby objąć wszystkich uczniów szkół średnich do roku 11. włącznie.


Nowa część kampanii szczepionkowej

27.10.2021 - 330 - nhs

Pozostań bezpiecznytej jesieni – radzą eksperci, ostrzegając przed podwójnym zagrożeniem w postaci Covid-19 i grypy

Wraz ze zmianą pór roku, gdy dzieci wracają do szkoły, wszyscy częściej kaszlemy i łapiemy przeziębienia. Ale tej jesieni jest inaczej – po 18 miesiącach ograniczonej socjalizacji i ekspozycji na wirusy i bakterienasza odpornośćjest mocno osłabiona.


Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Fotogaleria