25 Maj 2020      Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Ronnie O'Sullivan i reszta snookerowej czołówki zagra wkrótce w Milton Keynes.

Ronnie OSullivan i reszta snookerowej czołówki zagra wkrótce w Milton Keynes-250Snooker na najwyższym poziomie wraca 1 czerwca, kiedy zawodnicy rozpoczną zmagania w Marshall Arena, podczas gdy profesjonalny sport powoli zaczyna wracać do normalności w UK.

Liga Mistrzów to zawody, w których weźmie udział 64 topowych snookerzystów z takimi asami dyscypliny jak 5-krotny mistrz świata Ronnie O'Sullivan i broniący tytułu mistrza świata Judd Trump.


Czytaj więcej...

Restauracje w Milton Keynes na krawędzi

Restauracje w MK

Bella Italia, Cafe Rouge i Las Iguanas są częścią grupy Casual Dining Group. Firma prosząc administratora o pomoc dała sobie w ten sposób czas na to, by się zrestrukturyzować. 250 restauracji, będących częścią grupy w Wielkiej Brytanii jest zamkniętych przez ostatnie dwa miesiące lockdown na Wyspach. Restauracje prowadzą obsługę klientów, dowożąc do nich jedzenie. Usługi take-away są choćby w części szansą na przetrwanie dla niektórych z nich.


Czytaj więcej...

Firma produkująca zabawki przeznacza wyposażenie PPE do szpitala w Milton Keynes.

mga

Firma MGA Entertainment Inc przekazała pomoc dla NHS. Na początek to 10,000 maseczek i tyle samo gogli medycznych, kolejne rzeczy przekazane zostaną w najbliższych tygodniach. Wśród nich będą osłony twarzy, rękawice ochronne i dodatkowych 12,000 masek chirurgicznych.


Czytaj więcej...

Restauracja Nando's w Milton Keynes otwiera się i będzie dowozić jedzenie do klientów.

nandos - 440

Restauracja Nando's z Central MK ponownie otworzyła się, by dowozić jedzenie przy wykorzystaniu aplikacji Deliveroo. Nando's mieszcząca się w Xscape będzie obsługiwać tylko do niektóre adresy w Milton Keynes. Otwarta jest do godz.21. Minimalna kwota zamówienia to £5, a za dostarczenie dodana będzie kwota £1.49. Klienci mogą sprawdzić dostępność dostaw na stronie Deliveroo.


Czytaj więcej...

Firma z Milton Keynes przestawia produkcję, by móc wspomagać szpital w Bedford.

Tusting - 440

 

photo: www.tustung.co.uk 

Firma z Milton Keynes zmieniła profil produkcyjny, by wspomóc personel medyczny ze szpitala w Bedford. Tusting, produkujący wyroby skórzane pomaga NHS poprzez szycie odzieży dla lekarzy i pielęgniarek. 1550 fartuchów chirurgicznych będzie wkrótce pociętych i przygotowanych do szycia dla lokalnych szwaczek, które także chcą zaangażować się w pomoc w projekcie.


Czytaj więcej...

Wkrótce otworzone zostaną restauracje McDonald's w Milton Keynes.

mcdonalds-440

Przedstawiono, które restauracje otworzone zostaną w następnym tygodniu. Nie ma wśród nich żadnej w MK, są za to trzy w Luton, które otwarte zostaną w środę, 13 maja. Ken Tomkins, właściciel sześciu restauracji McDonald's w Milton Keynes przedstawił plany do otworzenia ich już niedługo. Jego franczyzna - Kaizen Restaurants Ltd jest obecna w CMK, Brickhill, Kingston, Westcroft, Wolverton and Xscape.


Czytaj więcej...

Najbardziej niebezpieczne drogi w Milton Keynes.

MK - 440

Pokazano, które drogi w Milton Keynes są najniebezpieczniejsze. Ponad 900 osób zginęło lub zostało ciężko rannych w MK i okolicach na najbardziej niebezpiecznych odcinkach drogi w okresie ostatnich pięciu lat. Dwa najgorsze fragmenty to autostrada M1, wiodąca przez Milton Keynes, a także droga B4034, która prowadzi z Buckingham do Bletchley.


Czytaj więcej...

Zaginiony chłopiec znaleziony bezpieczny i zdrowy.

police-440

Zaginiony chłopiec z Milton Keynes odnalazł się na szczęście cały i zdrowy. Policja z MK podziękowała lokalnej społeczności za ogromne zaangażowanie w odnalezienie 14-letniego chłopca, którego bardzo szybko udało się znaleźć.


Czytaj więcej...

Dziewięć nowych zdiagnozowanych przypadków Covid-19 w Milton Keynes.

corona  440

Dziewięć nowych przypadków koronawirusa w Milton Keynes, w tym dwa nowe przypadki śmiertelne. 

Ogłoszone dane pochodzą jedynie z źródeł szpitalnych, które potwierdzone zostały testami przeprowadzonymi w szpitalu uniwersyteckim w MK. 


Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Baner MK - niebieski - 330

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
5,0844
4,9838
EUR
4,5648
4,4744
CHF
4,2928
4,2078
USD
4,1551
4,0729
Zaktualizowano 2020-05-22

Fotogaleria