18 Październik 2021      Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Instalacja świateł na bardzo ruchliwym rondzie w Milton Keynes zakończy się w przyszłym miesiącu.

07.10.2021 - 390

Instalacja świateł przy bardzo ruchliwym rondzie w MK będzie ukończona w następnym miesiącu. Ringway, firma, która realizuje tę inwestycję dla urzędu miasta Milton Keynes prowadzi prace przy tym rondzie od 1 czerwca.


Czytaj więcej...

Tworzy się zespół wolontariuszy turnieju finałowego Mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet, Anglia 2022

02.10.2021 - 390

Milton Keynes zorganizuje cztery mecze, w tym półfinał Mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet, których gospodarzem będzie za rok Anglia.Przewiduje się, że będzie to najlepszy turniej finałowy w historii.


Czytaj więcej...

Dzień otwarty na stadionie MK Dons w najbliższą środę 29 września.

28.09.2021 - 390

Stadion MK Dons zaprasza na dzień otwarty w najbliższą środę, 29 września każdego kto chciałby zmienić dotychczasową ścieżkę kariery i znaleźć nową pracę. Wszyscy pragnący zmian mogą postarać się poszukać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.


Czytaj więcej...

Ponad 36 tysięcy zakażeń w ciągu ostatniej doby i blisko 82% w pełni zaszczepionych w UK

23.09.2021 - 390

36,100 zakażeń koronawirusem wykryto w ciągu ostatnich 24 godzin, podał w poniedziałek wieczorem rząd w Londynie. Dokładnie przed rokiem było nieco ponad 4 tysiące infekcji w ciągu doby. 49 osób zmarło na Covid-19, podczas gdy przed rokiem było to 18 zgonów wśród zakażonych pacjentów covidowych. 


Czytaj więcej...

City Fibre z projektem pomocowym dla uczniów.

15.09.2021 - 390

City Fibre wsparło akcję charytatywną Laptopy Dla Studentów MK poprzez przekazanie laptopów. Celem akcji jest zapewnienie, by żaden student nie pozostał wykluczony, bez laptopa, w zdalnej ostatnio w dużej mierze edukacji.

Kampania zwraca się z prośbą do właścicieli biznesów o przekazywanie starego wyposażenia (laptopów). Zostają one naprawione i odpowiednio przygotowane, by mogły być używane przez uczniów w MK i okolicach.


Czytaj więcej...

Poziom zakażeń utrzymuje się na wysokim poziomie w MK. Drugi zgon "covidowy" w tym tygodniu.

09.09.2021 - 390

Kolejny przypadek śmiertelny, związany z zakażeniem Covidem zanotowano wczoraj w Milton Keynes. Drugi zgon miał miejsce wcześniej w tym tygodniu. Oba dotyczyły pacjentów, którzy zmarli w okresie 28 dni od zakażenia koronawirusem.
Kolejne trzy osoby, które zmarły lokalnie w minionym tygodniu także były zakażone Covid-19, aczkolwiek jako przyczynę ich śmierci podano inną poważną chorobę współistniejącą.


Czytaj więcej...

Dodatkowe pieniądze od urzędu miasta w Milton Keynes na przeciwdziałanie przemocy domowej.

03.09.2021 - 390

Dodatkowe środki finansowe zostaną wygospodarowane przez urząd miasta w Milton Keynes na walkę z przemocą domową, której doświadcza rocznie ok. 12,000 mieszkańców miasta. Dodatkowe £535,000 jest przeznaczone, by wspomóc działania zapobiegawcze w bardziej efektywny sposób. Tego typu przestępstwa wzrastają wciąż od 2018 roku. Obecnie ma to w dużej mierze związek z pandemią i lockdownami.


Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Szybkie i proste testy metodą na wykrycie zakażenia koronawirusem - chroń siebie i swoich bliskich

test and trace - 330

NOWA KAMPANIA WZYWA DO PRZETESTOWANIA DWUKROTNIE W TYGODNIU

• Wszyscy w Anglii będą mogli skorzystać z bezpłatnych szybkich testów Covid-19, dwa razy w tygodniu
• Opinia publiczna zostanie wezwana do podjęcia „bezpiecznego kolejnego kroku" i rozpoczęcia regularnych testów w ramach nowej kampanii w telewizji, prasie, reklamie zewnętrznej i mediach cyfrowych
• Zasoby zostaną udostępnione w miejscach pracy i przestrzeniach społecznych, aby zachęcić do nowego nawyku testowania


Fotogaleria